BB kremler hakkında her şey

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Geçen yılın en çok konuşulan ürünlerinden ‘BB krem’ler Türkiye’de de oldukça popüler oldu.

Asya pazarında büyük bir başarı yakaladıktan sonra 2011 yılında Avrupa’da da satılmaya başladı. Yaz başında ülkemizde de satışı başlayan BB kremler nedir diye biraz araştırdık.

SPF 30 ve antioksidanlarla cildi görünür yaşlanma belirtilerine karşı korurken aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm sağlayan cilt mükemmelleştirici üründür. Çok amaçlı formül güneş koruması ile cilt görünümünü iyileştirme özelliğini birleştirir. Ciltteki pürüzleri gidererek pürüzsüz bir görünüm sağlar. SPF30 ile cildi UV ışınlarına karşı en etkin şekilde koruyarak cildin gençliğini korur. Tek başına kullanılabilir veya fondöten altına baz olarak kullanılabilir.

94,05 TL

Garnier BB Krem Hepsi Bir Arada Nemlendirici

Bebek Cildi Etkisi için BB Krem Mucizesi

Hepsi 1 arada nemlendirici
24 saat nemlendirir.
Cildin rengini eşitler.
Düzeltir.
Parlaklık verir.
UV ışınlarından korur.

18,50 TL

La Roche Posay Termal Suyu ile, hassas ciltler için formüle edilmiş ilk BB Krem.
Hassas ciltler için nemlendirici bakım.
Cilt tonunu eşitleyici.
SPF 20 korumalı.
Solgunluk karşıtı etki.

Almanya’da yüzünden ameliyat olan bir dermatolog tarafından yüzünü iyileştirmek amacıyla ortaya çıkan bu kremler 1960’lı yıllarda formüle edildi. Adını “blemish balm” yani leke kreminden alan bu ürünler için bazı firmalar leke kapatıcı balm, bazı firmalar ise güzellik balmı dese de hepsi ortak bir noktada birleşiyor. O da iyileştirici, güneşten koruyucu ve nemlendirme…

Kaynak:kadınvekadın.com
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.