Baş döndüren kadınların sırrı!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Erkeklerin başını döndüren kadınlar bunu nasıl yapıyor dersiniz? İşte erkeklerin aklını başından alan çekici kadınların sırları!

Kadınlar erkekleri sihirli bir şekilde etki altına alıyor, onlara zamanı ve kim olduklarını unutturuyorlar. Peki bunu nasıl yapıyorlar dersiniz?

Kadınların erkekleri sarhoşa döndüren aşk iksirinin formülü hem kadınların hem de erkeklerin ilgilendiği en büyük sırlardan biri.

Peki size aslında böyle bir iksir olmadığını ve tamamen ilüzyondan ibaret olduğunu söylesek, erkeklerle ya da kadınlarla konuşurken daha dikkatli olmaz mısınız?

İşte baş döndüren kadınların sırrı!

Erkekler kadınlarla ilgilenirken zaman nasıl geçiyor anlamıyor. 

Kanada’da yapılan bir araştırmaya göre erkekler bir kadınla sohbet ettikten sonra eğer konuştukları kadın güzelse sohbetlerinin normal süresinden 3,5 dakika daha kısa sürdüğünü zannediyorlar.

Ve eğer erkelerin konuştukları kadın seksi biriyse, konuşacak daha fazla konu buluyorlar.

Çünkü erkeklerin bunu yapmaktaki amacı kadınlar üzerinde iyi bir etki yaratmak. güzel bir kadınla sohbet eden erkekler hem sohbetin genel seyrine hem de kendi ağızlarından çıkan sözcüklere dikkat ediyorlar. Tüm dikkatlerini bu sohbete yoğunlaştıran erkekler zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor.

Kadınlar erkeklerin hafızasını allak bullak ediyor. 

Muhteşem bir kızı etkilemek için yalan söyledikten birkaç hafta sonra sonra erkekler gerçek ve yalanı birbirinden ayırmakta güçlük çekiyor.

Texas Christian Universitesinde yapılan bir araştırmada potansiyel seks partnerine yalan söylemenin, gerçekleri hatırlamanızı zorlaştırdığı ortaya çıktı.

Ve ne kadar çok yalan söylerseniz ya da söylediğiniz yalana devam ederseniz, beyniniz bu uydurma şeyleri gerçek gibi algılıyor.

Erkekler, güzel kadınlar tarafından yöneltilen kötü koşullara sahip banka kredisi olanaklarını kabul etme eğilimi gösteriyor.

Aynı zamanda, onlara öneride bulunanlar seksi kadınlarsa, erkekler kısa vadeli geri ödeme taksitlerini ve daha yüksek faiz oranlarını da fazla sorgulamadan kabul ediyor.

Erkek beyninin ödül merkezlerini tetikleyen seksi kadın imajı, erkeklerin geleceği düşünmeden içinde bulundukları ana odaklanmalarını sağlıyor.

Bu nedenle erkekler karşılarında seksi bir kadın gördükleri zaman sabırsızlaşıyor ve fazla düşünmeden karar veriyorlar.

Erkekler kadınları etkilemek için birer Robin Hood’a dönüşüyor!

İngiltere’de yapılan bir araştırma erkeklerin güzel kadınlar tarafından izlendikleri zaman bencilce hareketler sergilemediklerini ve yoksul insanlara para verme eğilimini gösterdiklerini ortaya koyuyor.

Seks yapma ihtimali erkeklerde fedakar yanlarını dışa vurmalarına neden oluyor. Çünkü sizinde bildiğiniz gibi kadınlar fedaker ve cesur erkeklere bayılır!

Teksas Üniversitesinde yapılan bir araştırmada, kum saati şeklindeki kadın bedeni resimlerine (özellikle kalça ve basenler) baktıktan sonra erkeklerin sarhoşluğa yakın bir hisse kapıldıkları ortaya çıktı.

Doğru göğüs ve kalça oranı doğurganlık potansiyalinin sinyalini veriyor. Bu sinyaller de erkeklerin beynindeki zevk alma merkezini etkiliyor.

 

More from the blog

Erkekler Yatakta Ne İster? Hoşlandıkları 8 Gizli Davranış

Eğer siz de erkekler yatakta ne ister, nelerden hoşlanır sorusunun cevabını merak ediyorsanız yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ederiz.

Erkekler Yalnızca Cool Kızlardan mı Hoşlanıyor?

Gelin, son zamanlarda dikkatimizi çeken bu konudan biraz bahsedelim! Bakalım, erkekler aslında nasıl kızlardan hoşlanıyor?

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.

İnternetten arkadaş arayanlar artıyor

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte ilişkilerin yeni bir boyuta taşındığını günümüzde internet üzerinden arkadaşlık kuranların sayısı giderek artıyor.