Barbara Palvin güzellik sırları!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Masum güzelliğiyle bizleri kendine hayran bırakan model Barbara Palvin, cildinin kusursuz görünümünü her gün içtiği bir bardak süte borçlu olduğunu söylüyor.

Güzellik alışkanlıklarının hepsinin annesi ve anneannesinin öğütleri olduğunu söyleyen 19 yaşındaki Macar model, anneannesinin kendisine cildinin gri ve cansız görünmesini önlemek için her gün bir bardak süt içmesini öğütlediğini söylüyor.

Palvin’in annesi ise ünlü modele günde iki kez yüzünü soğuk suyla yıkamasını önermiş. Soğuk suyun gözeneklerini sıkılaştırdığını söyleyen Barbara Palvin,  masajlara bayıldığını da ekliyor. Her gün masaj yaptırabileceğini söyleyen Palvin, yemek yemeyi çok sevdiğini de ekliyor.

Palvin,”Pilatese bayılıyorum, haftada 3 ya da 4 kez pilates yapıyorum. Yemek yemeyi çok seviyorum bu yüzden daha çok spor yapıp ne istersem yemeyi tercih ediyorum. Bu, seyahat ettiğim zamanlarda biraz zorlayıcı olabiliyor ama o zaman da YouTube egzersiz videolarını izliyorum. “30 dakikalık yoğun pilates” yazıyorum. Ünlülerin pilates egzersizlerini bile bulabilirsiniz. Ben daha önce Kate Hudson’ın egzersiz rutinini denedim” diyor.

Barbara Palvin güzellik sırları!
Barbara Palvin güzellik sırları!
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.