Barbara Palvin güzellik sırları!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Masum güzelliğiyle bizleri kendine hayran bırakan model Barbara Palvin, cildinin kusursuz görünümünü her gün içtiği bir bardak süte borçlu olduğunu söylüyor.

Güzellik alışkanlıklarının hepsinin annesi ve anneannesinin öğütleri olduğunu söyleyen 19 yaşındaki Macar model, anneannesinin kendisine cildinin gri ve cansız görünmesini önlemek için her gün bir bardak süt içmesini öğütlediğini söylüyor.

Palvin’in annesi ise ünlü modele günde iki kez yüzünü soğuk suyla yıkamasını önermiş. Soğuk suyun gözeneklerini sıkılaştırdığını söyleyen Barbara Palvin,  masajlara bayıldığını da ekliyor. Her gün masaj yaptırabileceğini söyleyen Palvin, yemek yemeyi çok sevdiğini de ekliyor.

Palvin,”Pilatese bayılıyorum, haftada 3 ya da 4 kez pilates yapıyorum. Yemek yemeyi çok seviyorum bu yüzden daha çok spor yapıp ne istersem yemeyi tercih ediyorum. Bu, seyahat ettiğim zamanlarda biraz zorlayıcı olabiliyor ama o zaman da YouTube egzersiz videolarını izliyorum. “30 dakikalık yoğun pilates” yazıyorum. Ünlülerin pilates egzersizlerini bile bulabilirsiniz. Ben daha önce Kate Hudson’ın egzersiz rutinini denedim” diyor.

Barbara Palvin güzellik sırları!
Barbara Palvin güzellik sırları!

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.