Banyolarda Naturel Esintiler Modern Çözümler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kaliteli ve estetik banyo mobilyaları üreterek, her zevke ve bütçeye hitap eden serileri ile yaşam alanlarını şekillendiren ORKA® Banyo, yepyeni modellerden oluşan zengin 2014 koleksiyonunda yer alan yeni modeli ORKA® ROSE ile sevenleri banyoda da buluşturuyor. Banyolarda kaliteyi ön plana çıkarıyor.

Estetik ve şık banyolara imza atan ORKA Banyo kullanıldığı her ortamda sıcaklık hissi yaratan ahşabı teknoloji ile buluşturuyor. 2014 modasının banyodaki yansımasını ROSE’nin yuvarlak hatlarında saklıyor… GOLDLINE COLLECTION ürün sınıfında bulunan ORKA® ROSE, seramik lavabosu ve birinci sınıf mdf üzeri desenli thermoform yüzey gövdesi ve kapakları ile sunuluyor. İnsan ve çevre sağlığına duyarlı ve suya dayanıklı thermoform yüzey ile ıslak mekanlarda en iyi çözümler sunuluyor. Yuvarlak hatları ile tasarımında şıklığın yanısıra çocukların güvenliği de düşünülmüş. Tercihe göre led aydınlatmalı büyüteçli ve IP44 normunda suya ve toza dayanıklı aynası ile ORKA® ROSE MIRROR ya da ahşap yan dolaplı ve IP44 led aydınlatmalı apliği ile ORKA® ROSE modelleri sizi konforun ön planda olduğu bir banyoya kavuşturuyor. Frenli tam açılım çekmece ve kapakları ile kullanım kolaylığının yanı sıra çocukların güvenliği de düşünülüyor. Çekmece içi organizerleri ile banyoda aradığınız her şey yerli yerinde, üstelik gizli bölmelerinde! ORKA® ROSE’nin boy dolapları dar alanlarda geniş iç hacimleri ile en büyük yardımcı… Kapağını kapatın ve tüm detaylar içinde gizli kalsın, kirden ve tozdan uzak…

ROSE MIRROR
ROSE MIRROR

ORKA® ROSE Odeon Koyu Ceviz, Odeon Beyaz Meşe, Odeon Gri, ve Beyaz Lake olmak üzere dört renk alternatifi ile 2014 ORKA® Banyo Koleksiyonunda yer alıyor. Ahşabın teknoloji ile buluştuğu naturel ve pratik bir banyoya sahip olmak için ORKA® ROSE yetiyor.

ROSE 90

Banyo mobilyaları sektörünün lider markalarından ORKA® Banyo, yılların tecrübesine dayanan profesyonel işçiliği sıra dışı tasarım gücü ile birleştirerek müşterilerine hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Doğallığı banyolara taşıyarak özgün çizgileri yansıtan ORKA® Banyo, kullandığı üstün teknolojiyi ve benimsediği yüksek kalite anlayışını Ar-Ge yatırımlarıyla banyo tasarımlarına yansıtıyor. Sektöründe liderliğini ve büyümesini sürdürürken, her yıl yenilediği konsepti ile tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor.

ROSE 90 DETAY

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.