Banyolarda Minimalist Bir Dizayn ; Geberit Sigma60

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tasarım ve teknoloji, modern ve minimalist tarzda dizayn edilmiş Geberit Sigma60 kumanda kapağında birleşiyor. Banyolar için çağdaş tasarımlar sunan Geberit, yeni kumanda kapağı ile kusursuz bir görünüm sağlayarak şıklığıyla fark yaratıyor.

Detay aşkı etkisiyle eşsiz ortamlar yaratan Geberit, banyonuzun atmosferindeki belirleyici tasarım gömme rezervuarlar ile uyumlu kullanabileceğiniz kumanda kapakları için farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Duvar ile kumanda kapağını bütünleştiren yeni Sigma60 kumanda kapağı, sahip olduğu krom rengi, kolay temizlenebilme özelliği ve pürüzsüz yüzeyiyle adeta büyülüyor. Çinko döküm materyalinden yapılan Sigma60 kumanda kapağı duvar ile hemzemin görüntü oluşturarak banyolarda göz alıcı ve kusursuz bir uyum sunuyor.

Geberit kumanda kapakları, yeni tip yüzeyleri ve renkleri ile daima sınırsız banyo dizaynlarına imkan tanıyan alternatifler sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için ; www.geberit.com.tr

Geberit Sigma60 kumanda kapağı liste fiyatı; 1.500 TL TL’dir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.