Banyolarda Minimalist Bir Dizayn ; Geberit Sigma60

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tasarım ve teknoloji, modern ve minimalist tarzda dizayn edilmiş Geberit Sigma60 kumanda kapağında birleşiyor. Banyolar için çağdaş tasarımlar sunan Geberit, yeni kumanda kapağı ile kusursuz bir görünüm sağlayarak şıklığıyla fark yaratıyor.

Detay aşkı etkisiyle eşsiz ortamlar yaratan Geberit, banyonuzun atmosferindeki belirleyici tasarım gömme rezervuarlar ile uyumlu kullanabileceğiniz kumanda kapakları için farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Duvar ile kumanda kapağını bütünleştiren yeni Sigma60 kumanda kapağı, sahip olduğu krom rengi, kolay temizlenebilme özelliği ve pürüzsüz yüzeyiyle adeta büyülüyor. Çinko döküm materyalinden yapılan Sigma60 kumanda kapağı duvar ile hemzemin görüntü oluşturarak banyolarda göz alıcı ve kusursuz bir uyum sunuyor.

Geberit kumanda kapakları, yeni tip yüzeyleri ve renkleri ile daima sınırsız banyo dizaynlarına imkan tanıyan alternatifler sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için ; www.geberit.com.tr

Geberit Sigma60 kumanda kapağı liste fiyatı; 1.500 TL TL’dir.

More from the blog

Yemek Odası Takımında Trendleri Yakalarken Konforu Göz Ardı Etmeyin!

Avangart yemek odası takımı seçeneklerine de bu sezon şans tanıyan tasarımcılar, ihtişamlı mobilyalardan hoşlananların gönlünü çeliyor.

Online Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Online mobilya alışverişi yaparken dikkat etmemiz gereken bazı püf noktaları var. Bunlara dikkat etmezsek alışverişimiz keyifsiz hale gelebilir.

Enza Home Yatak Odası Takımları ile Modern Yatak Odaları

Zarafetin Sembolü Enza Home Yatak Odası Takımları farklı yapıları ve tasarımlarıyla evinizin estetiğinin bütünlük kazanmasında önemli rol oynar.

İdeal okuma köşeleri nasıl olmalı?

Hava bizi evde vakit geçirmek için teşvik eder. Tatil dönemi sona erer. İş dönemi yoğun temposuyla yeniden başlar. Okullar açılır ve bir koşturma içine...