Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir
Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir
4.33 avg. rating (88% score) - 3 votes

Bal köpüğü saç rengi evde nasıl boyanır, size uygun bal köpüğü saç rengi numarası nedir ve nasıl yapılır, hangi saç boyaları ile karıştırılarak elde edilir.

Bal köpüğü saç rengi Palette, Koleston ve Loreal markaların boya numaraları nedir. Diğer renkler ile nasıl uyumlu şekilde karıştırılarak yapılır.

Saçlarında bal köpüğü saç rengini tek seferde uygulayarak görmek isteyen kadınlar bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Bal köpüğü rengi modası eskimeyen, özellikle de bu senenin en trend saç renklerinden biridir. Eğer doğru tonları tutturabilirseniz gerçekten saçlarınız göz kamaştıran bir görünüm kazanabilir.

Bal köpüğü rengi çarpıcı ve göz kamaştıran bir renktir ancak bu rengi tutturmanın da oldukça zor olduğunu belirtmek isteriz. Bal köpüğü rengini evinizde kendiniz uygulayabilirsiniz fakat yine de kendine güvenmeyen, işini sağlama almak isteyen veya doğal saç renkleri siyah, koyu kahverengi ve kızıl olan hanımlara uygulama kısmını mutlaka kuaförde yaptırmalarını tavsiye ediyoruz.

Kendi evinizde bal köpüğü saç rengini oluşturup uygulamak istiyorsanız, kuaför tavsiyeleri, deneyim ve araştırmalarımız neticesinde hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Piyasada satılan birçok bal köpüğü rengi saç boyası var ve evde uygulamak isteyen kadınların çoğu ne yazık ki bal köpüğü rengini tutturamıyor. Bal rengi ne çok koyu, nede çok açık olmalıdır.

Bal köpüğü saç rengini tutturmak için dikkatli olmanız  gereken en önemli hususlar doğal saçınızın hangi renk olduğu ve hangi renk tonundan bal köpüğüne geçiş yapmak istediğinizdir. Bu satın alacağınız saç boyası için önemli bir detaydır.

Bal köpüğü rengi en çok hangi ten renklerine yakışır?

En çok esmer tenli, buğday tenli ve bronz tenli bayanlara yakışır. Beyaz tene sahip bayanlarda ise diğerlerine nazaran soluk gözükebilir.

Bal Köpüğü Saç Rengi
Bal Köpüğü Saç Rengi

Saç renginize göre bal köpüğü boyası seçimi

Saç rengi sarı tonlarında, açık kumral ve açık tonlarda olan kadınlar

Saçlarının rengini daha açık olmasını isteyen bayanlara önerimiz aşağıdaki formüldür;

  • Loreal Casting 730 balköpüğü saç boyasının %50’si,
  • Koleston 9.3 altın sarısı tüp boyasının yarısı,
  • 1 şişe %9 oksidan

Yukarıdaki malzemeleri bir kap içerisinde iyice karıştırarak elde ettiğiniz boya ile saçlarınızı uçlardan başlayarak diplerine doğru tamamen boyayın. Saç diplerinizin açılması daha kolay ve hızlı olduğundan dolayı dip boyasını en son aşamaya bırakmanız daha etkili bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Haberin devamı ve Bal Köpüğü Saç Resim Galerisi için aşağıdan diğer sayfalara geçin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.