Bakımlı kadınlar ve sırları

Bakımlı Kadınlar
5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

1- Her zaman cilt bakımlarına dikkat etmeli.

2- Sağlıklı beslenmeli sağlıklı şeyler tüketmeli. Sebze ve meyve tüketimlerine ayrıca özen gösterip çok yağlı şeylerden uzak durmalıdır.

3- Kilosunu muhafaza etmeli. Fazla kilolarından kurtulmalı ya da kurtulma yollarını düşünmelidir. Büyük kilolarla savaşan bir kadın bakımlı bir kadın olamaz. Kilolar her zaman açık vermesine neden olacaktır. Çevreden bu ciddi anlamda fark edilecektir. Bölgesel ya da vücut olarak fazla kilolarınız varsa diyetin yollarına düşeceksiniz demek istiyorum kısaca.

4- Makyajını iyi ve güzel yapmalı. Makyajlardan önce nemlendiricisini sürmeyi unutmamalı. Makyajını doğru temizleme ürünleri ile temizlemelidir.

5- El ayak tırnak bakımlarına özen göstermelidir.

6- Kaş bıyık gibi tüylenme sorunlarını giderebiliyor olmalı.

7- Sağlık konusunda bilinçli spor konusunda bilinçli olmalı. Sağlığı için ilk adımları atarak sonra da bakımı için çabalamalı.

8- Parfümlerini sıkmayı unutmamalı deodorant kullanmalıdır.

9- Kıyafetleri ütülü ve özenli olmalıdır. Dış görünüş bir bakımlı hanım için her zaman özen isteyen bir şart olmalıdır. Kıyafetlerinizin tasarımı seçimi ve temizliği de burada ne kadar önemli ortaya çıkıyor.

10- Ağız ve diş sağlığına özen göstermeli, dişlerini en az 6 ay da bir temizletip beyazlattırmalı. İyi bir gülüş sıcak bir gülüş ancak güzel dişlerle mümkündür. Bu yüzden diş sağlığı da çok önemlidir.

 

Dünyanın en güzel kadınları olarak bilinen Brezilyalı kadınlar, güzellik sırlarını nesilden nesile aktarıyorlar. Bu sırları keşfetmeye hazır mısınız?

Brezilyalı kadınlar ve güzellik sırları!

Şu sıralar Coldplay’in solisti Chris Martin ile olan evliliğini bitirmesi ile gündemde olan Gwyneth Paltrow, bilinmeyen güzellik sırlarını açıkladı.

Gwyneth Paltrow’un Güzellik Sırları

Bal, sağlığımız kadar cildimize de faydalı… İşte balla gelen 10 güzellik sırrı ve bal maskesi

Balla gelen 10 güzellik sırrı ve bal maskesi

İşte Avrupa’nın en bakımlı ve zarif kadınları olarak bilinen Fransız kadınların güzellik sırları

Fransız kadınlarının güzellik sırlarını keşfedin

Moda dünyasının en güzel modellerinin kusursuzluk formülünü ele geçirdik! İşte Victoria’s Secret modellerinin güzellik sırları!

Victoria’s Secret meleklerin güzellik sırları!

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.