Bahçe Dekorasyonunda Feng Shui Esintileri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote
Feng Shui Bahçe dekorasyonu - Pegarose.com
Feng Shui Bahçe dekorasyonu

Bahçe Dekorasyonu İçin Çiçekler

Feng Shui’ye göre kişisel yaşantınızda hangi unsurun eksikliğini hissediyorsanız ve buna göre hangi temanın enerjisini tetiklemek istiyorsanız, çiçeklendirmeyi de buna göre yapmanız gerekmektedir. Doğru yere doğru renkte çiçek ekmeniz, hayatınıza arzu ettiğiniz uyumu ve başarıyı da beraberinde getirir. Bu uygulamalar için bahçenin büyüklüğünün hiç bir önemi yoktur. Hatta çiçek ektiğiniz yer yalnızca balkon bahçesi hatta bir pencere içi saksısı bile olabilir. Önemli olan doğru çiçeği dikip, sonra da ilgilenmektir. Bahçenizin dekorasyonu için her renkten çiçekten yararlanın,  bu hem bahçenizin görsel görünümünü güçlendirecek hem de Chi enerjisini çoğaltacaktır. Bahçenize ekeceğiniz çiçekleri seçerken tomurcuğu ve yeşil yaprakları bol olanları tercih edin.  Uzun ömürlü bitkilerin bolluk, uzun yaşam ve sağlık simgelediklerini unutmayın.
Bahçe dekorasyonu için feng shui’nin öğretilerinden yararlanacaksanız en sevilen beş çiçeğini sakın ihmal etmeyin: şakayık, krizantem, manolya, orkide ve lotus.

Karahindiba

Karahindiba - Feng Shui Bahçe dekorasyonu
Karahindiba – Feng Shui Bahçe dekorasyonu

Karahindibalar feng shui açısından en önemli çiçeklerdir, kazadan beladan koruduğuna, sağlığı kolladığına inanılır. Ayrıca parayı temsil ederler.

1
2
3
4
5
6
7
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.