Bahçe Dekorasyonunda Feng Shui Esintileri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote
Feng Shui Bahçe dekorasyonu
Feng Shui Bahçe dekorasyonu

Yönler Ve Temsil Ettikleri Özellikler

Dekorasyona başlamadan önce bahçe planına göre bahçenizin yönlerini belirleyin. Aşağıda yazdığımız bu yönleri, temsil ettiği değerler ve uygun renklerine göre not alın. Artık bahçenizi planlaya başlayabilirsiniz;

Kuzey yönü toplumda duruşunuz ve kişisel gücünüz demektir. Bunları güçlendirmek için kullanılması gereken uygun renkler ise kırmızı ve turuncudur.  Batı sağlığı temsil eder. Kahverengi ve mavi uygun renkleridir. Para ve zenginliği güneydoğu temsil eder. Kırmızı, yeşil, mavi, mor ona uygun renklerdir. Kuzeydoğu bilgi ve öğrenmeyle ilgilidir ve renkleri yeşil, mavi ve siyahtır.  Kuzeybatı kılavuz ve yolculuk yönü olarak bilinir ve beyaz, gri ve siyah renkleri ile uyumludur.  Kuzey kariyerinizdir.  Açık renkler (su gibi) mavi ve siyah ile uyum sağlar. Batı çocuklar, evcil hayvanlar ve yaratıcılık demektir. Beyaz ve gümüş burada kullanılması gereken renklerdir. Güneybatı evlilik ve aşkın yönüdür; renkleri pembe, kırmızı ve beyazdır.

1
2
3
4
5
6
7
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.