Ayrılık geliyorum diyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ayrılık çanlarını duyuyorsanız bu hareketlere dikkat edin.

 

Telefonuna Yapışık Yaşıyor

Son dönemlerde hepimiz telefonumuza yapışık gezer olduk. Daha doğrusu telefonlarımıza yüklediğimiz uygulamalara yapışık yaşar olduk. Ancak eğer telefonunda sürekli Facebook / Twitter gibi sosyal ağlarda geziyorsa ve bildirim gelmemesine rağmen mesaj kutusunu kontrol halindeyse ya bir şeylerin peşinde ya da hayatında kıpırtılar olduğunun işaretini veriyor demektir..

Ona telefonsuz bir haftasonu teklif etmeyi deneyin, böylece bolca yalnız ve sessiz vakit geçirmiş olacaksınız.

Sevişmiyorsunuz

Eskiden her fırsatı size dokunmak ve hissetmek için kollarken şimdi hiç bir girişimde bulunmuyor mu? En son ne zaman birlikte olduğunuzu bile hatırlamıyor musunuz? Aradan haftalar hatta belki aylar geçmiş olmasına rağmen eşinizin böyle bir talebi yoksa sıkıntılı bir durum olabilir.

Başkasının Hayalini Kuruyorsunuz

Hemen herkesin şöhret bir kişiye olan hayranlığı ve ilgisi vardır. Onunla olmanın nasıl olacağı konusunda hayal kurabilir. Ancak eşiniz ile birlikteyken  başka birinin hayalini kuruyorsanız zihninizde çanlar çalmaya başladı demektir.

Hiç Komik Değil

Aşıkken sevgilinizin ünlü bir komedyen kadar harika şakalar yapmasına gerek kalmadan siz gülmekten yerlere yatarsınız. Ancak duygular değişmeye ve kızgınlıklar araya girmeye başladığında durum hiçte öyle olmaz. Yaptığı espirileri çoğu zaman antipatik, sıkıcı, yersiz bulursunuz. Eşiniz size komik olmanın dışında espiri anlayışı hiç olmayan biri gibi mi görünmeye başladı?

Kavgalar Çirkinleşti

Her çift tartışır, kavga eder, anlaşamadığı konular hakkında ağız dalaşına girer. Ancak kavgalarınız arkadaş ve ailenizin yanında da oluyorsa bu durum hayatınızın normal bir rutini oldu demektir. Tartışmanız sırasında birbirinizin kalbini kırmak için uğraştığınızı hissediyor musunuz? Onu rencide etmek sizin için hiçte zor değil mi? O sizi kırmaktan veya ağlatmaktan hiç çekinmiyor mu?

Bensiz Hobiler Buldu

Eşiniz kendine sizin asla dahil olamayacağınız hatta olmak istemeyeceğiniz yeni bir hobi mi edindi?

Bu aslında kendi ile yalnız kalmak istediği anlamına geliyor ancak eskiden her fırsatı sizinle birlikte eğlenceli ve keyfli geçirmek isteyen adam şimdi ne oldu da uzak kalmanın peşinde hiç düşündünüz mü?

Hayal Kurmayı Bıraktık

Eskiden ne zaman yanyana otursanız ileride doğacak olan çocuklarınızın isimlerinden, gideceğiniz yerlerden, hayalinizdeki evden, nasıl yaşlanacağınızdan bahsederken şimdi ileriye ait hayalleriniz 1 hafta sonrasını geçmiyor mu? Birine karşı hislerinizin bitiyor olduğunun en büyük göstergesi onu geleceğinizde görememek veya görmek istememektir.

Süslenmeye Ne Gerek Var

Her ikiniz içinde evde geçirilen akşam televizyon karşısında pijamalar ve kucakta kuca bit kase mısır ile homurdanarak oturmak ve sonra uyuyakalmak anlamına mı geliyor?

Onun eve geleceği saatte ayna karşısına geçmek ve saçlarınısa çeki düzen vermek, üzerinizi değiştirerek onun hoşuna gidecek bir şeyler giymek, onun en sevdiği yemeği pişirmek aklınıza bile gelmiyor mu?

Ya o? Televizyonda hemen her akşam bir futbol maçı bulmayı beceriyor ve anlattıklarınıza sadece kafasını sallayarak mı cevap veriyor?

Etrafımdaki İnsanlar Ne Düşünüyor?

Arkadaşlarınıza, ailenize onunla ilgili sorular sorup fikirlerini mi almaya başladınız? Dışarıdan ilişkinizin nasıl göründüğü konusunda endişeleriniz mi var?

Sizi çok iyi tanıdığını düşündüğünüz insanların daha objektif bir gözle değerlendireceğini düşündüğünüz ilişkinizi siz çoktan gözden geçirmeye başlamışsınız bile.

Unutmayın aşık olduğunuzda kimin ne düşündüğünü asla umursamaz ve içinizden ne geliyorsa öyle yaşarsınız.

More from the blog

Nikah Memurunu Düğün Salonuna Çağırmak Trend Oldu

Son dönemde özellikle ülkemizde hayatını birleştiren insanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda dikkat çekti. Nikat organizasyonları, zamanla daha farklı hallere büründü ve internet ortamında ki...

Cinsel İlişki Ne Sıklıkla Olmalı?

Çiftlerin en çok sordukları sorulardan birisi. Cinsel ilişki ne sıklıkla olmalı? Bu sorunun yanıtı aslında kişiden kişiye çeşitli etkenler dikkate alınarak verilebilir. Ancak genel itibari...

Evlilik Yolunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu evlilik, her zaman için karşılıklı anlayış, sevgi ve sadakatin korunması ile ortaya çıkan çok önemli bir detay.

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.