Ayrıldıktan sonra Yapılması Gereken ilk 5 Şey

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kabullenmek. İlk yapmamız gereken şey onun gittiğini kabul etmekte yatıyor.

Kabullenmemin ardından yapılacak en güzel şey evin şeklini değiştirmek! Süper bir yöntem, tüm anılar bir anda evin

farklıköşelerine dağılıyor ve size yeni bir yaşam alanı yaratıyor. Eve yeni bir aydınlatma alın, tüm eşyaların ne kadar farklı gözüktüğüne inanamayacaksınız.

Birlikte çekilmiş fotoğrafların olduğu o duvar var ya, tebrikler artık sizin! İstediğiniz tabloyu, sevdiğiniz sanatçının/filmin karelerini ya da arkadaşlarınızla harika dakikaları ölümsüzleştirdiğiniz fotoğrafları yeni çerçevelerinize yerleştirip duvarınıza asabilirsiniz. Onunla çekilen fotoğrafları ne mi yapacaksınız? Yırtıp atmak yok, çekmece diye bir şey var.

Birlikte satın aldığınız objeleri ortalıkta tutmamakta fayda var. Eğer gerçekten kullandığınız, pratik eşyalarsa en kötü yerini değiştirin ya da boyayabiliyorsanız boyayın. Olmadı, sizin tarzınızı yansıtan bir dolu obje satın alabilir, artık burası benim evim, benim tarzım diyebilirsiniz.

Yatak odanızı boyayın! Yeni nevresim takımları alın, yatağınıza bol bol yastıkla doldurun. Burası sizin konfor odanız olsun. Başucunuza sevdiğiniz kitapları dizin, lambanızı kendinize göre ayarlayın, ne de olsa artık sizin odanız burası.

Kaynak: haber365.com
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.