Avustralya Hükümeti Çalışma ve Tatil Programı için 150 Aday Arıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Avustralya hükümeti 2012 yılı içersinde Avustralya da 1 sene içersinde çalışacak ve tatil yapacak adayları başvuruya bekliyor

Teorem Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı CEO su Barış Gümüşlü, bu sene içersinde Avustralya hükümetinin Türkiye’den özellikle üniversite öğrencisi ve mezunlarına hitap eden çalışma ve tatil programlarına 2012 yılı içersinde toplam 150 adaylık kontenjanlarının olduğunu ve kısa süre içersinde dolacak olan bu kontenjanı kaçırmamamak için acele edilmesini tavsiye etmektedir.

Programın içeriği aşağıdaki gibi özetlenmektedir.

Avustralya Çalışma ve Tatil Vizesi Programı

Avustralya’da Türk öğrenciler için kaçırılmaz bir fırsat sunan Work & Holiday Programı, ülkede 12 aya kadar hem çalışıp hemde tatil yapma imkanını sizlere sunmaktadır. Program yurtdışında iş deneyimi edinmek, tatil yapmak ve dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok güzel bir imkan sunmaktadır. 12 aylık sürecin max 4 ayını dil eğitimide alma imkanı sağlamaktadır. Kişi max 6 ayını çalışarak geçirebiliyor.

Çalışma ve tatil vizesi programına kimler katılabilir ?

 • Türkiye’ de üniversite öğrencisi ( açık öğretim dahil ) veya mezunları
 • Çalışma ve tatil vizesi için 18 ile 30 yaş arasında olan
 • Orta düzey ve üzerinde İngilizce bilgisine sahip her aday bu programa Teorem Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı vasıtası ile başvuru yapabilir.

Work and Holiday Visa Programının avantajları nelerdir ?

 • Bu program size Avustralya’da 12 aya kadar kalma olanağı sağlar
 • Hem tatil yapıp hemde cep harçlığınızı çıkarabilirsiniz
 • Bu vize ile 6 aya kadara çalışabilir, 4 aya kadar eğitim alabilirsiniz.
 • Çok girişli olan bu vize türü size programın belli bir süresinde Avustralya’da kalarak, belli bir süresinide ülkenize dönüp sıvavlarınıza girip tekrar dönme imkanıda sunmaktadır.

Work and Holiday Çalışma Vizesi Başvuru İşlemleri

 • Öğrenciler en az 2 yıl lisans programını tamamlamış ve hala bir üniversiteye bağlıysa, vize adaylıkları YÖK tarafından belirlenecek ve izin kağıdı alacaktır.
 • Üniversite mezunları için ise, vize adaylık onayı Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından belirlenecektir.
 • IELTS den  4,5 skorunuzun olması ya da üniversite eğitim dilinin %100 İngilizce  olduğunu gösteren belge gerekmektedir.
 • Program için danışmanlık hizmet bedeli olarak alınan 1000 AUD Teorem Yurtdışı Eğitim merkez ofis hesaplarına yatırılmış olması gerekmektedir.

Çalışma ve Tatil Vize Başvuru İşlemleri

Work and Holiday vize işlemleri için gereken belgeler ve vize evrakları danışmanlarımıza teslim eden adaylar, vize başvuru işlemlerini başlatmış olacaklardır.

Teorem Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Avustralya Büyükelçiliği tarafından Work and Holiday Visa akredite acentası olup başvuru kabul etme ve bu başvuruları elçiliğin ilgili departmanlarına iletme yetkisine sahiptir.

Dolayısı ile Avustralya çalışma ve tatil vizesi için yapmış olduğunuz başvurunuz uzman danışmanlarımızın kontrolü altında gerçekleşeceğinden, % 99 vize garantisi altındadır.

İngilizce’me güvenemiyorum ve Avustralya da iş bulamamaktan dolayı endişeliyim. Ne yapmalıyım ?

Avustralya Çalışma ve Tatil vize programı ile Avustralya da çalışma imkanından yararlanmak isteyen başvuru sahipleri 4 aya kadar İngilizce dil okullarımızda eğitim alma hakkına da sahiptirler.

Bu sayede gider gitmez bir programa dahil olarak , adaptasyon sürecinde gittikleri ülkeyi, kültürü ve diline alışma fırsatı bulacaklardır. Üstelik dil okullarımızın ayarlayacağı konaklamalar sayesinde kendilerini güvende hissedeceklerdir.

Dil okulları ile ilgili detaylı bilgileri Teorem Yurtdışı Eğitim Danışmanlık merkezlerinden alabileceğiniz gibi, her türlü soru ve önerileriniz için 0216 356 3898  telefon ve bilgi@teoremedu.com email adresinden danışmanlık için ulaşabilmektesiniz.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.