Avon’dan yaza özel ürünler

Avon, sahillerde ve yaz gecelerinde bakımlı ve çekici görünmek isteyenler için muhteşem tavsiyelerde bulunuyor.

Avon Glow Vibrant Spice 4'lü göz farı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yaz tatili planları yapılmaya çoktan başlandı. Peki, tatil bavulunuza hangi makyaj ürünlerini koyacaksınız? Avon, sahillerde ve yaz gecelerinde bakımlı ve çekici görünmek isteyenler için muhteşem tavsiyelerde bulunuyor.

Yeni Avon Glow Vibrant Spice 4’lü göz farı ile bu yazın modası baharat tonlarını gözlere taşıyor. Glow likit eyeliner, mükemmel parlaklıktaki okyanus mavisi rengiyle bakışlara denizin maviliğini taşırken, Avon Supershock Brights maskara ise kirpikleri menekşe moru rengiyle buluşturuyor.

Yazın bronzluktan asla vazgeçmeyenler için ise Avon pronzlaştırıcı pudra, bronz ışıltısını uzun süre teninde taşımak isteyenlere yardımcı oluyor. Avon Blush Duo ikili allık ise yüz hatlarını belirginleştiriyor ve yanaklara sağlıklı bir pembelik veriyor.

AVON Sun Lip Balm SPF30
AVON Sun Lip Balm SPF30

AVON Sun Lip Balm SPF30 ile dudakları güneşin kurutucu etkisinden koruyor. AVON Sun Fresh suya dayanıklı güneş koruyucu vücut losyonu ise gün boyu, ciltte yüksek faktörlü koruma sağlıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.