Atlantis Sirki Ankara Antares AVM’de, İndirimli biletler yakala co’da

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Palyaçolar, sihir, penguenler ve daha fazlası Atlantis Sirki’nde buluşuyor, Atlantis Sirki’nin Antares AVM’deki gösterisinin % 40 indirimli biletleri yakala co’da satışa çıkıyor.

Ankaralı çocuklar nefes kesen trapez gösterilerini, köpekbalıklarıyla yüzen dalgıçları, fokların renkli şovlarını, heyecan verici Bengal kaplanlarını ve daha fazlasını 18 Kasım’dan itibaren Atlantis Sirki’nde izliyor.

Takipçilerine sadece indirimli fırsatlar değil, yeni yaşam deneyimleri sunma amacıyla yola çıkan yakala co, benzersiz gösterisiyle tüm dünyada geniş kitlelerin büyük beğenisini toplayan Atlantis Sirki’nin sponsorluğunu üstleniyor. İlk olarak İstanbul’da binlerce kişinin izlediği Atlantis Sirki, Türkiye turnesine Ankara’yla devam edecek, sirk 18 Kasım’dan itibaren Ankaralı çocuklarla buluşacak.4 Aralık’a kadar devam edecek gösterinin biletleri yakala co’dan % 40 indirimle satışa sunulacak.

Doyasıya eğlence ve benzersiz heyecanı bir araya getiren Atlantis Sirki’nde hem çocuklar hem de büyükler çok keyifli vakit geçirecek. Gösterideki sevimli penguenler, köpekbalıklarıyla dolu bir havuzda yüzen dalgıçlar, akrobasi, illüzyon şovu, akıllı Alaska fokları, çemberli trapez, komik palyaçolar, havada denge gösterisi gibi gösteriler heyecanı ve eğlenceyi doruğa taşıyacak.
Atlantis Sirki’nin Türkiye turnesi Mart 2012’ye kadar devam edecek; sirk Eskişehir, Bursa ve İzmir’de de hayranlarıyla buluşacak. Bu gösterilerin biletleri de turne tarihlerine paralel olarak www.yakala.co ’ da özel indirimlerle satışta olacak.

Atlantis Sirki Turne Planı

Ankara – Antares AVM 18 Kasım – 04 Aralık 2011

Eskişehir 09 Aralık – 25 Aralık 2011

Bursa 30 Aralık 2011 – 15 Ocak 2012

İzmir – Balçova 20 Ocak 2012 – 05 Şubat  2012

İzmir – Bornova 09 Şubat 20112 – 26 Şubat

İzmir – Mavişehir 01 Mart 2012 – 18 Mart 2012

Kaynak: HaberIndeks

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.