Astrolojiye Gönül Verenler için Türkçe Astroloji Eğitimi

Astrolojiye gönül vermiş herkes bu seminere ücretsiz olarak katılabilecek.

Astroloji
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyanın en saygın Astroloji okullarının başında gelen Amerika’daki Kepler College’den Prof. Gary Gomes ve Astrolog Şenay Yangel’in birlikte verecekleri ilk Vedic “HİNT” Astroloji dersi, hem Türkçe hem de İngilizce sesli ve görsel materyallerin kullanılacağı uzaktan eğitim programı webinar uygulaması ile 16 Ağustos 2014 günü saat 21:00’da gerçekleşecek.

Dünyada Kepler College bünyesinde ilk Türkçe seminer olması dolayısı ile aynı anda tüm dünyada Türkçe konuşan tüm Astroloji sevdalıları ÜCRETSİZ olarak bu seminere katılabilecekler. İnterneti olan ve Astroloji bilimine gönül vermiş herkes bu seminere katılabilecek.

Astrolog Şenay Yangel 16 Ağustos’ta gerçekleşecek olan seminere Astroloji bilimine gönül vermiş herkesi davet ediyor. Türkiye’de Astroloji konusunda uluslararası önemli bir çalışmanın temsilcisi olmaktan gurur duyduğunu ifade ediyor ve ekliyor:

“Kepler College ile işbirliğimizi artırarak devam ettirme arzusundayım. Nihai hedefim Kepler Collage Amerika’nın temsilciliğini almak ve benim vereceğim Kepler müfredatına uygun Türkçe dersler sonucunda, eğitimini başarı ile tamamlayan herkese Kepler onaylı ve tüm dünyada geçerli sertifika ve diploma vermektir. Bu iş birlikteliklerini başka uluslararası Astroloji eğitim kurumları ile de geliştirip hem astrolojiye hem de Türkçe konuşulan tüm Türk dünyasına eğitimli astrologlar yetiştirebilme hizmetini amaç edindiğimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.”

Bilgi ve kayıt: astrodeha@gmail.com

Tel: 0212 583 32 75

Not: Seminer kayıtları katılan herkese mail yolu ile gönderilecektir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.