Astoria’da check-in olana kahve ücretsiz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Astoria’nın mobil check-in kampanyası, ziyaretçilerine alışverişin yanında kahve keyfi yapma fırsatı sunuyor. Astoria Alışveriş Merkezi’nde Mekanist’in mobil uygulamasından check-in yapan herkes, Caffè Nero’da ücretsiz kahve kazanıyor!

TV yıldızlarının tercihi, şehrin görme ve görülme noktası Astoria’da sürprizler asla bitmiyor. Mekanist’in check-in kampanyası kapsamında Astoria Alışveriş Merkezi’nde check-in yapanlar, Caffè Nero’dan ücretsiz kahve kazanıyor. Mekanist ve Caffè Nero işbirliğiyle yapılan kampanyada 17 Kasım tarihinden itibaren alışverişseverlere toplam 5000 kahve hediye edilecek.

Kampanyadan yararlanmak için Mekanist’in iPhone, Android, Nokia ve Blackberry cihazlarında kullanılabilen Mekanist mobil uygulamasını www.mekanist.net/mobil adresinden ücretsiz olarak indirmiş olmak ve Astoria Alışveriş Merkezi’nde check-in yapmak yeterli oluyor.

Astoria’nın sürpriz hediyeler ve ikramlar sunan check-in kampanyası Kahve ile sınırlı değil. Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi www.astoria.com.tr adresinden öğrenilebilir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.