Assortie 2012 Midnight Koleksiyonu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Baykuşun gizemli dünyası sizi çağırıyor!

Bilgeliğin, akıl ve zekânın sembolü olan baykuşlar, gizemli gecelerin tek hâkimidir. Kimimiz için ürpertici, kimimiz içinse büyüleyici olan asil duruşları, onları esrarengiz kılar. Baykuşların gizemli halinin altında ulaşılmaz olmaları yatar. Bilge baykuşlar sesini duyurur ama kendini göstermez. Farklı tasarımların adresi Assortie, esrarengiz ve ulaşılmaz olan baykuşları, yeni koleksiyonu Midnight’ta sevimli tasarımlarla buluşturdu.

Takı ve aksesuar trendlerinin son dönemdeki popüler figürlerinden baykuşu tekrar yorumlayan Assortie, yeni koleksiyonunda şimdiye kadar gördüğünüz en sevimli baykuşları tasarladı. Midnight Koleksiyonu, farklı baykuş figürlerinin yer aldığı kolye, küpe, bileklik ve yüzük setlerinden oluşuyor. Altın rengindeki baykuş tasarımlarının, üzerlerindeki taşlarla etrafa gizemli pırıltılar da saçtığı Midnight Koleksiyonu, trendleri yakından izleyenler için ideal.

Bilge baykuşun sevimli takılara dönüştüğü koleksiyonda, mutlaka kendinize dair bir iz bulacaksınız. Baykuşun gizemi sizi de sarsın istiyorsanız, en yakın Assortie mağazasını www.assortie.com’dan öğrenebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.