Aşık Olduğunu Gösteren Durumlar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her sohbette mutlaka onun da adı geçer. Hatta konuyla ilgisi olmasa da ne yapar ne eder konuyu ona bağlamaya çalışırsınız.

Kendisinden ya da bir başkasından burcunu öğrenip özelliklerini, sizin burcunuzla uyumlu olup olmadığını araştırırsınız.

Türlü bahaneler yaratıp, onunla karşılaşma ve sohbet etme imkanı yaratırsınız. Onun da içinde bulunduğu arkadaş grubunuzla bir araya gelmek için can attığınızdan, herkesi şaşırtacak kadar girişken bir organizatör oluverirsiniz.

Onun herhangi bir kadınla konuştuğunu gördüğünüzde, o kadını kıskanırsınız. Hatta onu başka bir kadınla yan yana ya da sohbet halinde gördüğünüzde aralarında bir şeyler olduğundan şüphelenip işin aslını araştırmaya çalışırsınız.

Anlaşılmaz bir biçimde Brad Pitt, George Clooney, Justin Timberlake veya Johnny Deep hayranlığınız sona erer.

Kolunu kaldırdığında, tişörtünün havaya kalkmasıyla aralanan belini görünce ağzınızın sulandığını hissedersiniz. Ya da yakınındayken burnunuza gelen parfüm kokusu içinizde heyecanlı kıpırtılar yaratır.

Onu arkadan görünce çocuk gibi sevinip hemen yanına gitmek istersiniz. İçinizden gözlerini ellerinizle kapatmak ve muzip bir sesle “Bil bakalım ben kimim?” diye sormak gelir.

Yatağa girdiğinizde onun uyurken ne giydiğini ve o anda yalnız olup olmadığını düşünürsünüz. Yanınızda yattığını ve size sarıldığını hayal ederken içinde bir sıcaklık oluştuğunu hissedersiniz.

Kaynak: haber365.com
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.