Aşık Olduğunu Gösteren Durumlar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her sohbette mutlaka onun da adı geçer. Hatta konuyla ilgisi olmasa da ne yapar ne eder konuyu ona bağlamaya çalışırsınız.

Kendisinden ya da bir başkasından burcunu öğrenip özelliklerini, sizin burcunuzla uyumlu olup olmadığını araştırırsınız.

Türlü bahaneler yaratıp, onunla karşılaşma ve sohbet etme imkanı yaratırsınız. Onun da içinde bulunduğu arkadaş grubunuzla bir araya gelmek için can attığınızdan, herkesi şaşırtacak kadar girişken bir organizatör oluverirsiniz.

Onun herhangi bir kadınla konuştuğunu gördüğünüzde, o kadını kıskanırsınız. Hatta onu başka bir kadınla yan yana ya da sohbet halinde gördüğünüzde aralarında bir şeyler olduğundan şüphelenip işin aslını araştırmaya çalışırsınız.

Anlaşılmaz bir biçimde Brad Pitt, George Clooney, Justin Timberlake veya Johnny Deep hayranlığınız sona erer.

Kolunu kaldırdığında, tişörtünün havaya kalkmasıyla aralanan belini görünce ağzınızın sulandığını hissedersiniz. Ya da yakınındayken burnunuza gelen parfüm kokusu içinizde heyecanlı kıpırtılar yaratır.

Onu arkadan görünce çocuk gibi sevinip hemen yanına gitmek istersiniz. İçinizden gözlerini ellerinizle kapatmak ve muzip bir sesle “Bil bakalım ben kimim?” diye sormak gelir.

Yatağa girdiğinizde onun uyurken ne giydiğini ve o anda yalnız olup olmadığını düşünürsünüz. Yanınızda yattığını ve size sarıldığını hayal ederken içinde bir sıcaklık oluştuğunu hissedersiniz.

Kaynak: haber365.com

More from the blog

İstanbul’da Yetişkin Tramblon Parkı

Yeni nesil eğlence parkları arasında öne çıkan Flyzone Trambolin Parkı, birbirinden iddialı parkurlarıyla konuklarına çarpıcı bir deneyim sunuyor. Yüksek kalitedeki trambolinleri sayesinde ayaklarınızı yerden...

Şekillendirirken Bakım Yapan Dax Ürünleri

İçerdiği doğal yağlar ve özel bileşenler sayesinde saçlara mükemmel şekil veren, aynı zamanda saç sağlığını destekleyen Dax ürünleri Watsons'ta sizlerle. Bakım yağları ve şekillendirici...

Aracınızın Yağ Değişimini Güvenle Yapabilmeniz İçin Öneriler

Aracınızın periyodik bakımlarını uzman ellerde yaptırmak ömrünü uzatırken, güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamınıza olanak sağlar. Araç bakımının düzenli aralıklarla yapılması aynı zamanda...

Mega HairTrans markası ‘Avrupa’nın En Başarılı Saç Ekim Merkezi’ seçildi

Best Of Year Awards 2020 Yılın Enleri Ödülleri Töreni’nde, Mega HairTrans markası ‘Avrupa’nın En Başarılı Saç Ekim Merkezi’ seçildi. Ata Çağlayan ve Banu Noyan’ın düzenlediği,...