Aquazzura Claudia Schiffer Ayakkabı Koleksiyonunu Sunar

tarafından
482
Aquazzura Claudia Schiffer Ayakkabı Koleksiyonunu Sunar
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarından birisi olan Aquazzura, kısa bir zaman dilimi içerisinde dünya geneline daha hızlı ve daha geniş kapsamlı bir şekilde yayılmak amacı ile farklı adımlar atma yoluna gitti. Bu adımlardan birisi de ünlü mankenleri de kullanarak yeni koleksiyonları en kısa süre içerisinde müşterilerine sunmak oldu. Bu anlamda atılan somut adımları sizlere anlatacağız.

Claudia Schiffer ayakkabı koleksiyonu, markanın kısa bir zaman dilimi içerisinde gündeme oturmasına ve her anlamda fark yaratmasına neden olan seçeneklerden birisi olarak dikkat çekti. Yeni sezon ayakkabı modellerini eski ünlü manken ile sizlere sunan marka, sıradışı tasarımlar üzerinde yoğunlaşmış gibi görünüyor.

Aquazzura ve Claudia Schiffer Ortaklığı

Önemli bir sürecin ardından varılan mutabakatlar sayesinde çok kısa süre diliminde muazzam ayakkabı tasarımları çıkarılarak insanların beğenisine sunuldu diyebiliriz. Türkiye genelinde özellikle ünlü mankenin takipçileri son derece fazla ve bu çalışmalar çok önemli bir kesimi de heyecanlandıran bir nitelik taşıdı diyebiliriz. Schiffer, bu süreci heyecan ile yürüttüğünü söyledi.

Aquazzura ayakkabı modelleri konusunda en önemli isimlerden birisi ile çalışan ve bu anlamda her türlü seçeneği dikkate alarak mutabakata varma yoluna giden Schiffer, tabi ki 2017 – 2018 ayakkabı modası ile alakalı tüm trendleri de göz önüne alarak bu anlamda somut adımlar attı ve fark yarattı. Koleksiyonun hazırlıkları da hali hazırda devam ediyor.

Neler Dikkat Çekecek?

Yüksek topuk ayakkabı modelleri üzerinde daha fazla yoğunlaşan ünlü isim, marka ile yaptığı iş birliğinde her türlü imkana sahip durumda. Tüm tasarım fikirlerini çizim uzmanlarına aktararak tasarlattırma imkanına sahip olan Schiffer, aynı zamanda kendi hayranlarına da bu şekilde çok daha rahat olarak ulaşabilme şansına sahip oluyor diyebiliriz.

Yoğun bir çalışma süreci içerisinde olan ünlü manken, bu anlamda gerçek ayak mankenleri ile birebir şekilde tüm tasarımlarını inceleme, analiz etme şansına da sahip oluyor. Yüksek topuk seçeneklerini her anlamda en iyi şekilde sizlere sunacak olan marka, Claudia Schiffer koleksiyonu ile birlikte genele ulaşma konusunda hızlı ve kesin adımlar atmayı amaç edinmiş durumda.

Ayakkabılar genel itibari ile yazlık ya da özel günlerinizde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz türden seçenekleri sizlere sunuyor. Hal böyle olunca seçici olmak ve bu koleksiyondan ürün alabilmek için gelecek yaz ayı trendlerini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Ünlü manken, bu anlamda sizler için en iyi seçenekleri bizzat tasarlayarak sunuyor.

Katalog çekimlerinde de bizzat kendisinin yer alacağı bu koleksiyon ile birlikte aslında çok kısa zaman dilimi içerisinde dünya genelinde de fark yaratma şansına sahip olacak. Ünlü mankenin yeniden sahalara dönüşünü de bu anlamda kutlayabilme şansına da sahip olacağız.