Anneliğe adımda, ayaklarda King Paolo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ayak sağlığını koruyan farklı modelleri ile King Paolo, anneliğe adım atmaya hazırlanan hamilelerin yanında olmaya devam ediyor. Yoğun Ar-Ge çalışmalarını sürdüren King Paolo, hamile ayakkabıları ile kış aylarında anne adaylarını kayma ve burkulma tehlikelerine karşı koruyor.

Hamilelik döneminde ayak yapısının hassaslaşması ve kilo artışına bağlı olarak şişlikler gözlemleniyor. Cirosunun yüzde 3’ünü Ar-Ge’ye yatıran King Paolo, hamilelere özel geniş burunlu, topuk dikenini önleyen tabanlı ve su bazlı deri yapısı ile esneyen ayakkabılar sunuyor. Sağlık odaklı ayakkabı üretimi ile adından söz ettiren King Paolo, özel olarak tasarlanan ayakkabı modelleri ile bu kış da hamilelerin vazgeçilmezi olacak.
King Paolo hamile ayakkabıları, su bazlı deri yapısı sayesinde kolaylıkla esniyor ve anne adaylarının ayak ağrılarını önlüyor.

Klima sistemi ile ayaklarda terlemenin önüne geçerek, nasır ve yara oluşumunu engelliyor. Farklı tasarımlı King Paolo ayakkabılar, hamilelerin kış boyunca soğuk günlerde kayma ve ayak burkulması gibi sorunlarla karşılaşmasını önlüyor.

Hamilelerin narin ayakları için özel olarak tasarlanan King Paolo, kış aylarında ayakların havasız kalmasını engellerken, sağlam tabanı ile rahat adım atılmasını sağlıyor.

King Paolo ayakkabılarını; Türkiye’de 300’ü aşkın King Paolo bayisi ile Ayakkabı Dünyası, Gencallar, Huzur ve Erbil Süel Zincir mağazalarından temin edebilirsiniz.

Ürünler için tavsiye edilen satış fiyatı; 129 TL’dır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.