Annelere Özel Saatler Nacar Koleksiyonlarında

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hayatımızdaki en özel kişi annemiz… Siz de bu Anneler Günü’nde O’na olan sevginizi benzersiz bir saat ile taçlandırmak istiyorsanız NACAR’ın Anneler Günü için sunduğu eşsiz saatleriyle annenizi özel kılın!

Günümüzün modern çizgilerini, yaratıcılık ve şıklıkla buluşturan NACAR, farklı ve dinamik saatlerini bu kez en özeliniz, anneniz için tasarladı. Annenizin en sevdiği aksesuarı olmaya aday NACAR Elegant Ladies saatleri eşsiz tasarımların yeni temsilcisi.

Nacar kadınını benzersiz kılmak için tasarlanan 2012 bayan koleksiyonu, bu sezon da her yılki gibi fark yaratıyor. Nacar’ın taşlı ve taşsız saatleri annenizin bileklerinde ışıldarken, siz de ona sunabileceğiniz en değerli hediyeyi vermenin gururunu yaşayacaksınız. Nacar’ın Elegant Ladies serisinin en çarpıcı saatleri annelerinizin kollarında ışıldamayı beklerken, modern çizgileri klasik tarzda yorumlayan en güzel anneler için de özel bir seçim olacak. Zarif ve bilezik saat şeklini tercih eden annelere özel Elegant Ladies, 36mm’lik komple çelik kasa ve bilezik konseptli özelliğinin yanı sıra taşlı çerçeve ve kadran özelliği ile de fark yaratıyor. 3 ATM su basıncına dayanıklı Nacar Elegant Ladies’i tüm Konyalı Saat mağazalarından ve seçkin saat bayilerinden temin edebilirsiniz. www.konyalisaat.com.tr

Nacar Elegant Ladies için tavsiye edilen satış fiyatı modeline göre 330 ve 370 TL arasında değişmektedir.

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.