Annelere Özel Saatler Nacar Koleksiyonlarında

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hayatımızdaki en özel kişi annemiz… Siz de bu Anneler Günü’nde O’na olan sevginizi benzersiz bir saat ile taçlandırmak istiyorsanız NACAR’ın Anneler Günü için sunduğu eşsiz saatleriyle annenizi özel kılın!

Günümüzün modern çizgilerini, yaratıcılık ve şıklıkla buluşturan NACAR, farklı ve dinamik saatlerini bu kez en özeliniz, anneniz için tasarladı. Annenizin en sevdiği aksesuarı olmaya aday NACAR Elegant Ladies saatleri eşsiz tasarımların yeni temsilcisi.

Nacar kadınını benzersiz kılmak için tasarlanan 2012 bayan koleksiyonu, bu sezon da her yılki gibi fark yaratıyor. Nacar’ın taşlı ve taşsız saatleri annenizin bileklerinde ışıldarken, siz de ona sunabileceğiniz en değerli hediyeyi vermenin gururunu yaşayacaksınız. Nacar’ın Elegant Ladies serisinin en çarpıcı saatleri annelerinizin kollarında ışıldamayı beklerken, modern çizgileri klasik tarzda yorumlayan en güzel anneler için de özel bir seçim olacak. Zarif ve bilezik saat şeklini tercih eden annelere özel Elegant Ladies, 36mm’lik komple çelik kasa ve bilezik konseptli özelliğinin yanı sıra taşlı çerçeve ve kadran özelliği ile de fark yaratıyor. 3 ATM su basıncına dayanıklı Nacar Elegant Ladies’i tüm Konyalı Saat mağazalarından ve seçkin saat bayilerinden temin edebilirsiniz. www.konyalisaat.com.tr

Nacar Elegant Ladies için tavsiye edilen satış fiyatı modeline göre 330 ve 370 TL arasında değişmektedir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.