Anne Hathaway Neden Oscar’da Prada Tercih Etti

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Anne Hathaway 85. Oscar Ödüller’inde En iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görüldü. Gecede kusursuz güzelliği ve Prada elbisesinin yanı sıra sırt kolyesi ile de dikkat çeken güzel yıldız neden Prada tercih ettiğini anlattı.

Hathaway’ın Pazar gecesi düzenlenen Oscar Ödülleri’nde son ana kadar Valentino giymesi bekleniyordu. Son anda fikrini değiştirip karşımıza pudra pembesi bir Prada ile çıkan Hathaway neden böyle bir karar aldığını şu sözlerle açıkladı: “Başka bir davetli de giyeceğim Valentino elbiseye çok yakın bir tercih yapmıştı. Oscar’a iki saat kala ne giyeceğimi bilmiyordum bir çok elbise denedim fakat sonunda sadeliği seçtim. İyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum” dedi.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.