Anne Adayları Daha Bilinçli

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

GEBELİK EĞİTİM PROGRAMI İLE ANNE ADAYLARI DAHA BİLİNÇLİ

Kadınların hayatlarındaki en özel dönemlerden biridir, hamilelik. Gebelerin heyecanlı, uzun, yorucu ve bilgiye ihtiyaç duyduğu bu süreçte gebelik eğitimleri de önem kazanıyor.

Yılın Son Gebelik Eğitimi 28 Aralık 2012’de Central Hospital’da Gerçekleştirilecek

Sağlık Bakanlığı’nın “Bebek Dostu Hastane” unvanına sahip Central Hospital’ın yaklaşık iki yıldır sosyal sorumluluk projesi olarak sürdürdüğü ve her ayın son Cuma günü düzenlediği Gebelik Eğitim Programı 28 Aralık 2012’de gerçekleştirilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu Gebelik Eğitim Programı’nda; Gebelik Evreleri ve Doğum Yöntemleri, Gebelikte ve Lohusalıkta Beslenme, Anne Sütünün Önemi, Emzirme Yöntemleri, Bebek Bakımı ve Uygulamalı Bebek Banyosu, Bebeklerde İlkyardım, Uygulamalı Gebelik ve Nefes Egzersizleri ile normal doğum planlayan anneler için en çok merak edilen konu olan Doğum Sancısıyla Başa Çıkmayla ilgili bilgiler, konularında uzman bir ekip tarafından anlatılacak. Gebelerin merak ettikleri ve akıllarında kalan soruların tümüne interaktif bir ortamda yanıt verilecek.

Central Hospital Kozyatağı’nda gerçekleşen Gebelik Eğitimi Programı kapsamında, anne adaylarına, doğum sonrası annelere yeni doğan Bebek bakımı ve emzirme konusunda, en önemlisi de annenin doğum sonrası sağlığı hakkında doğru bilgiye ulaşmada ihtiyaç duyulan bilgiler anlatılıyor. Eğitime katılan anne adaylarına uzman branş hekimleri ve medikal ekipler tarafından hamilelik ile ilgili bilgiler, doğum egzersizleri ve Bebek bakımları uygulamalı olarak anlatılıyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.