Angelina Jolie’nin yüz güzelliğinin sırrı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Angelina Jolie’nin kusursuz güzelliğinin formülü sonunda açıklandı! Geçtiğimiz günlerde 39. Yaşını kutlayan aktrisin yıllara meydan okuyan güzellik sırrı 3’lü bir cilt bakım kombinasyonunda oluşuyor.

Angelina Jolie, cildine peelling, laser ve mikrodermabrazyon denilen 3’lü bir güzellik işlemi uygulatıyor. Mikrodermabrazyonda cilt üzerindeki makyaj kalıntılarından oluşan hasarlar tamamen temizleniyor. Peeling ile ölü hücrelerden arındırılıyor, laser ile cilt üzerindeki ince çizgiler ve kırışıklıklar yok ediliyor.Yaklaşık olarak 30 dakika süren bu cilt bakım işleminin ücreti ise 800 dolara yakın.

Angelina bu formülü yüzüne uygulatan ilk isim değil. Naomi Watts, Rachel Weisz, Michelle Williams ve Robin Wright da bu 3’lü güzellik sırrını cildine uygulatan isimlerden.

More from the blog

Moda Bu Hafta Blake Lively’i İzledi

Moda, bu hafta dünyaca ünlü kadın oyunlardan birisi olarak dikkat çeken Blake Lively'nin çevresinde şekillendi. Ünlü oyuncu, uzun bir süredir giydikleri ile ve hatta saç...

Yılların Eskitemediği Nicole Kidman ve Güzellik Sırları

Hollywood sektörünün yıllardan beri en çok ön planda olan ve en güzel oyuncularından birisi olan Nicole Kidman, ilerleyen yaşına rağmen hala müthiş güzelliğini ve vücudunun...

Ünlülerin cesur saç değişimleri

Ünlülerin saç renkleri ve modellerinde yaptığı cesur saç değişimleri sizi çok şaşırtacak!

Kim Kardashian makyajı nasıl yapılır?

Kim Kardashian makyajı nasıl yapılır sorusunun cevabını Güzellik Uzmanı Ümit Gök bizimle paylaştı.