Angelina Jolie dudakları için en uygun zaman

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Onun kadar güzel görünmek isteyen kadınlara kolay çözüm…

Angelina Jolie’nin dudakları gibi dudaklara sahip olmak isteyen pek çok kadın var. Bu bazı estetik operasyonlarla mümkün. Dermatoloji Uzmanı Dr. Gökhan Okan da dudaklar için bazı bilgiler verdi:

Yaz ayları dolgun dudaklara sahip olmak için en uygun zamandır! Yazın dolgun ve parlak dudaklara sahip olmak isteyen kişilere dolgu maddesi enjeksiyonu yapılmaktadır. Dolgu uygulamalarında genellikle hyarülonik asit içeren ürünler faydalı olur. Dudaklar daha dolgun ve nemli bir görünüm kazanmış olur. Uygulama, poliklinik şartlarında, tek seans yapılan ve kısa süren bir işlemdir. Enjeksiyon sonrası hasta günlük işlerine dönebilir. Kişiye göre değişmekle birlikte tedavi etkinliği ortalama 6 aydır. Dudaklara dolgu uygulamaları için yaz ideal zamandır.

Tatile hafif yanık, bronz tenle gitmek isteyen kişilere yardımcı olacak olan solaryum değil, otobronz ürünlerdir. Ciltte uygulandıklarında istenilen bronz görüntüyü vücuda zarar vermeden sağlamaktadırlar. Banyoda hafif peeling işlemi sonrası cilde uygulandıklarında. diffüz bir bronzluk sağlanmasına yardımcı olurlar.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.