Amerika’da Bir Moda Arkadaşınız Var!

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Tam bir moda tutkunusunuz ve o çok beğendiğiniz markanın yeni sezon ayakkabısını bütün araştırmalarınıza rağmen Türkiye’de bulamadınız mı? Sizi, Amerika’dan sorunsuz sipariş, bilgilendirme ve hızlı ulaştırma konusunda uzman Amerikapostam ile tanıştırıyoruz!

Amerikapostam.com ile modaya ayak uyduran, sizi bütün yeniliklerden haberdar eden, en ucuz ve en kaliteli sipariş vermenize yardımcı olacak bir arkadaş geliyor. Günün her saati sizi bilgilendirmek için hazır bekleyen destek ekibi sayesinde bütün sorularınız cevap bulacak. Amerikapostam, Türkiye’de bulunmayan ürünleri Amerika’dan sipariş vermek isteyenlerin paketlerini kolay, ekonomik, sorunsuz şekilde Türkiye’ye ulaştırıyor. Tek yapmanız gereken kayıt olup alışverişe başlamak!

Şimdi kayıt olup, size özel Amerika adresinize sahip olun. İlk ay, üyeliğiniz deneme amaçlı ücretsiz olacaktır. Size verdiğimiz adresi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Dil konusunda problem yaşayanlara özel ‘benim için satın al’ uygulamasından da yararlanabilirsiniz. Banka kartınız veya kredi kartınızla yurtdışı alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Gönderi adresi bölümüne size tanımladığımız adresi yazmanız yeterlidir. Amerika içi bir adrese sahip olmanız, firmaların ücretsiz gönderi avantajlarından da yararlanmanızı sağlayacaktır.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...