Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Ameliyatsız göz kapağı estetiği, son dönemlerde en çok yaptırılan popüler estetik operasyonlardan birisidir.

Son dönemlerin oldukça popüler yöntemlerinden birisi ameliyatsız göz kapağı estetiğidir. Geçmişten bu yana göz kapağı düşüklüğü ve göz kapaklarındaki fazla deri pek çok cerrahi yöntem ile tedavi edilmeye çalışılmıştır. Son zamanlarda uygulama şekli olarak plazma tekniği göz kapağında bulunan deri fazlalığının fulgurasyon metodu adı verilen yöntemle buharlaştırma ve ardından otalama 28 günlük aralıklarla derideki iyileşmeyle yani dokuda oluşan yenilenme, dokuda dirilme ve göz kapağından bulunan fazla derinin ortadan kaldırılması işlemidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu teknoloji oldukça başarılıdır ve uygulanması halinde güneş ışınlarından yoğun olarak korunması gerekmektedir. Estetik operasyon uygulandıktan sonra güneş kremleri aksatılmadan kullanılmalıdır. Her operasyonda olduğu gibi bunda da göz çevresi hijyenine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanılacaksa şayet göz şartlarına uygun ürünle kullanılmalıdır ve işlem ardından birkaç gün bölgeye herhangi bir madde uygulanmamalıdır.

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağında fazla olan deri bu yöntemle giderilemeyecek kadar çok ise kesinlikle bu yöntem denenmemelidir. Sadece para ve zaman kaybına neden olacaktır. Aynı zamanda bu yöntem cerrahi işlemlere dahi ulaşan sonuçların elde edilebildiği bir estetik yöntemidir. Kullanılan plazma teknolojisi sadece göz kapağı değil göz çevresinde de oldukça başarılıdır. Göz çevresindeki ince deri kırışıklıkları, göz çevresi deformeleri gibi sorunlarda başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu yöntemi kullanmak isteyen kişiler bir uzmana başvurmalıdır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.