Amazon.com Türkiye Pazarına Girdi

tarafından
452
Amazon.com Türkiye Pazarına Girdi
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Online alışveriş konusunda kendisinden ve standartlarından ödün vermeyen tüm okuyucularımıza selam olsun. Amazon.com Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapıyor. Uzunca bir süredir konu hakkında girişimler çok ciddi anlamda sağlanıyordu. Dünyanın birçok ülkesine hizmet veren bu sistem, zaman içerisinde daha da büyüme eğilimi içerisine girerek hizmet ağını daha da yaygınlaştırdı.

E-ticaret sektörü konusunda teknolojik gelişmeler mükemmel imkanlar yarattı. AliExpress, ülkemiz pazarında çok kullanılan sistemlerden birisi olduktan sonra Amazon.com yöneticileri ile ülkemiz yetkililerinin görüşmesi resmi olarak sonuçlandı. Şirketler arası anlaşma ile birlikte ülkemiz pazarında alışveriş için girişimler resmen başladı.

Amazon.com Türkiye

Amazon.com Türkiye faaliyetlerine resmen başladı

Amazon Turkey Services Yönetim ve Destek Hizmetleri Ltd. Şti. adı ile kurumsal kimlik çalışmalarını tamamlayarak ofisleşme aşamasına girişimlerini tamamlayan şirket, ülkemiz içerisinde müşteri ilişkileri, satış ve sistem yönetimi gibi konularda en iyi seçenekleri sunabilecek uzman bir ekip kurma safhasında da sona ciddi anlamda yaklaştı demek yanlış olmaz sanırım.

Amazon.com Türkçe dil çalışmaları da resmen başladı. Resmi internet sitesini ne yazık ki İngilizce ya da eklentiler ile kısmi Türkçe olarak kullanabiliyorduk. Kısa bir zaman dilimi içerisinde %100 Türkçe dil ve müşteri ilişkileri imkanı ile hizmete girecek. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ekibin de kurulması ile birlikte sistem ülkemiz pazarı için hizmete açılacak.