Altın Küre’de Dikkat Çeken Saç Aksesuarları

tarafından
526
Altın Küre’de Dikkat Çeken Saç Aksesuarları
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilmiş olan Altın Küre saç aksesuarları ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunacağız. Türkiye genelinde artık dünya genelinde çok ciddi anlamda fark yaratan organizasyonlar, adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Elbiselerde ki şıklık kadar mükemmel saç modellerinde kullanılan aksesuarlar da ciddi anlamda fark yaratıyor.

Biz de yine organizasyon kapsamında sizlere dikkat çeken seçenekleri sunabilmek adına bir derleme hazırlama yoluna gittik. Ünlü isimlerin mükemmel saç modellerini ve kullandıkları saç aksesuarlarını da inceleme yoluna gidebileceğiz. Daha fazlası için yorum alanlarımızdan yorumlarınızı bekliyoruz.

Kathrine Langford

Altın Küre ödüllerinde kuşkusuz ki en önemli güzelliklerden birisi olarak dikkatleri çekiyordu. Saçlarını yanda toplayarak yıldızlı bir saç aksesuarı tercih ederek de adından ciddi anlamda söz ettirdi. Kadınlar için özel günlere özel en önemli ilham kaynaklarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Jessica Biel

Elbisesi ile en şık ünlüler listemiz içerisinde de yer alan Jessica Biel, saçlarını toplamak için kullandığı tel görünümlü toka ile fark yaratmıştır. Güzelliği kadar saç modeli ile de ciddi anlamda ön plana çıktığını görüyoruz. Takdir edilesi seçenekler olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz.

Sadie Sink

Genç yıldız, saçlarını toplamak için süet desenlerde bir saç bağı kullanarak adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sadie Sink, listemiz içerisinde kullandığı toka ile adından ciddi anlamda söz ettiriyor. Bizde listemiz içerisinde yer vermek istedik.

Christina Hendricks

Sadie Sink ile aynı aksesuarı kullanarak bir nevi pişti olmuşlar gibi görünüyor. Bu da hali ile listemiz içerisinde yakaladığımız ilk PİŞTİ. Ancak yine de iki ayrı saç modelinde görüntüsü de ciddi anlamda mükemmel seçenekleri sizlere sunuyor.

Saoirse Ronan

Saçlarını toplayabilmek için kullandığı son derece modern ve bir o kadar da ilgi çekici seçeneklerden birisi. Altın Küre ödüllerinde ki kuşkusuz en dikkat çeken saç modeli ve aynı zamanda saç aksesuarı olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Bu saç aksesuarları geceye çok ciddi anlamda damga vurdu. Ancak yine de baktığımız zaman saç aksesuarları çok fazla organizasyon genelinde tercih edilmedi. Dolayısı ile çok fazla seçeneği sizlere sunma gibi bir imkanımız da olmuyor.