Alternatif Sevgililer Günü Hediyesi: Sağlık ve Güzellik

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Çoğu çift birbirine hediye seçmek için araştırmalara başladı. Bu özel günde sevgilisine, eşine bir kez daha aşkını hissettirmek ve “farklı” bir hediye seçmek isteyenler, sağlık ve güzellik merkezlerinin Sevgililer Günü’ne özel oarak oluşturduğu hizmet paketlerine yöneliyor. Hem kadınlar hem de erkekler için cazip bir hediye seçeneği olan sağlık ve güzellik hizmetleriyle ilgili olarak Dermaslim Sağlık, Güzellik ve Estetik Merkezi Kurucusu Bihter Fidangül’den bilgi aldık.

Çikolata, parfüm ve çiçek dışında hediye almak isteyenler için cazip bir hediye

Bihter Fidangül

Her 14 Şubat’ta birçok kişi “sevgilime, eşime ne alabilirim?” sorusunu sormaya başlıyor. Aslında günümüz insanının hediye anlayışı da gün geçtikçe değişti. Eskiden çiçek, parfüm, çikolata gibi klasik hediyelere yönelenler, artık daha farklı hediyelere yönelebiliyor. Örneğin merkezimizde bu özel gün için kadınlara ve erkeklere yönelik çok sayıda seçenek sunabiliyoruz.

Sevgililer Günü hediyesi olarak en çok rağbet gören sağlık ve bakım paketlerinin başında, kişiye özel ve her cilt tipine uygun olarak yaptığımız cilt bakımı uygulamaları ile yine doktor, psikolog ve diyetisyen eşiğinde kişiye özel uyguladığımız diyet ve beslenme programları geliyor. Ayrıca Sevgililer Günü için hediye arayışında olanların tercih ettiği diğer hizmetleri ise şöyle sıralayabiliriz;

 

  • Medikal el & ayak bakımı uygulamaları (Genel bakım olarak veya nasır, mantar, tırnak batığı, topuk çatlağı, deforme tırnak sorunlarına da yönelik uygulama)
  • Bölgesel Zayıflama ve sıkılaşma programları (Bölgesel yağ parçalama, vücut sıkılaştırma ve anti selülit programları)
  • Aletli Pilates dersleri (Postür bozukluğu veya bel sırt kaslarını güçlendirmede destek)
  • Medikal Estetik uygulamaları (Botox, dolgu, yüz, saç, vücut mezoterapileri, cilt gençleştirme programları, varis ve kılcal damar tedavileri)
  • Lazer Epilasyon uygulamaları (Bayanlar için tüm vücut. Erkekler için yanak üstü, ense, boyun, sırt, göğüs, omuz en çok tercih edilen bölgeler)

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.