Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Aldatan erkek davranışlarıyla kendini ele veriyor. Peki bu davranışlar neler? Aldatılıp aldatılmadığını merak eden kadınlar için aldatan erkek davranışlarını araştırdık. İşte karşınızda aldatan erkek davranışları.

Aldatan erkek davranışlarıyla kendini ele veriyor. Peki bu davranışlar neler? Aldatılıp aldatılmadığını merak eden kadınlar için aldatan erkek davranışlarını araştırdık. İşte karşınızda aldatan erkek davranışları.

 

1-) Eve genelde geç gelir ve psikolojik ve bedense olarak bitiktir. Oldukça zor problemleri çözmek zorunda kalmıştır. Oldukça yorgundur.

2-) Eve geldiğinde genelde üzerinde başka bir koku vardır. Kadının kokusunu bastımak için yoğun olarak kendi parfümünün kokusunu da alabilirsiniz. Hatta çaresizlikten araba kokusunu üzerine boca etmiş olabilir.

3-) Telefonuna şifre koyar. Zaten hep telefonu elindedir yada cebinde. Sessizde olan telefonda aldatıldığınıza işaret olabilir. Şifreyi aşıp telefonuna ulaştınız diyelim. Mesaj kutusu boş ve konuşma geçmişi silinmiştir.

4-) Arabada bulduğunuz saç teli her zaman işle alakalı birinin olmayabilir.

5-) Normal rutininden fazla duş almaya başlar. Özellikle de eve gelir gelmez duş alır.

6-) Arkadaşları olur olmaz saatlerde kaza yapar yada başları derde gider. Tabii ki o hemen arkadaşlarının yardımına koşacaktır(!)

7-) Sabah atletini ters giydirmeyi deneyin. Akşam geldiğinde bakın o atlet düz mü?

8-) Sakin sakin otururken birden tartışma çıkarıp o bahaneyle dışarı çıkabilir.

9-) Arabadan prezervatif bulursanız kesin onu ev için almış olacaktır(!)

10-) Telefonu sürekli şarjdadır. Çünkü o telefona şarj dayanmaz.

More from the blog

Nikah Memurunu Düğün Salonuna Çağırmak Trend Oldu

Son dönemde özellikle ülkemizde hayatını birleştiren insanların rakamsal artışı çok ciddi anlamda dikkat çekti. Nikat organizasyonları, zamanla daha farklı hallere büründü ve internet ortamında ki...

Cinsel İlişki Ne Sıklıkla Olmalı?

Çiftlerin en çok sordukları sorulardan birisi. Cinsel ilişki ne sıklıkla olmalı? Bu sorunun yanıtı aslında kişiden kişiye çeşitli etkenler dikkate alınarak verilebilir. Ancak genel itibari...

Evlilik Yolunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutlu evlilik, her zaman için karşılıklı anlayış, sevgi ve sadakatin korunması ile ortaya çıkan çok önemli bir detay.

Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz.