Aldatıldığınızı Anlamanın En Kesin Yolları

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Bugün ki yazı dizimizde sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere aldatıldığınızı anlamanın en kesin yolları hakkında bilgi vereceğiz. Birçok bilgi klişe gelebilir. Ancak bunlar hakkında dahi bilgi sahibi olmayan okuyucularımız olduğunu biliyoruz ve bu anlamda en detaylı seçenekleri sizlere sunmak adına baştan ilerleyeceğiz.

Aldatıldığımı Nasıl Anlarım?

1-) Birden Bire Aşırı İlgi: Normal şartlarda eşinizin ya da sevgilinizin tutumunu bilirsiniz. Birden bire aşırı ilgili olmaya başladı ise bu durum, önemli bir etken ancak tek başına yeterli değil.

2-) Olmadık Durumlarda Kavga: Hiç olmadık sebeplerden şaşıracağınız şekilde kavga çıkarmaya doğru bir meyil var ise korkmanız gerekiyor. Hayra alamet değil.

3-) Beğeni Değişimi: Birden bire ilgi alanları ve beğeni kriterlerinde değişim meydana geliyor ise bu durum, daha iyisinden ilgi gördüğü ve buna eğilim gösterdiği içindir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Aldatılınca ne yapmak gerekiyor?

4-) Fark Edilmiyor Olmanız: Daha önceden yaptığınız en ufak değişiklik dahi farkediliyor ancak zamanla bu durum değişiyor ise muhtemelen farkettiği ve beynin odaklandığı başka biri var demektir.

5-) Telefonu Sizden Gizlemesi: Telefonda SMS atarken sizden saklaması ya da konuşmalarında sürekli başka yerlere gitmesi, bu anlamda en büyük kanıtlardan birisi.

6-) Eve Geç Gelmeler: Türk dizisi usulü olacak ancak eve sürekli geç gelmelerin başlaması bu anlamda sizleri tedirgin etmek için yeterli bir sebep.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkekler Neden Kıskanır?

7-) Sevgiyi Duymak: Eşinizden ya da sevgilinizden SENİ SEVİYORUM cümlesini duymamaya başladı iseniz kırmızı alarm, dikkatli olun.

8-) Cinsel Hayatta Farklılıklar: Cinsel hayatınızdaki değişimleri mutlaka farkedersiniz. Bu anlamda yaşanan değişimler ve ani isteksizlik, yine KIRMIZI ALARM.

9-) Bahaneler Sıkıntı Demek: Her türlü konuda bir bahane arıyor ve konudan sıyrılmaya çalışıyor ise gizlenen bir şeyler var demektir.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Erkeklerin bayıldığı kadınlar

Avatar
2005 yılından itibaren moda yazarlığı yapan editörümüz, özellikle makyaj trendleri ve sağlıklı zayıflama konusunda yazmış olduğu makaleler ile artık Pegarose.com için mükemmel içeriklerini sizlerle paylaşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.