Aksiyon Dolu Wind River Filmi Fragmanı Resmen Yayınlandı

tarafından
467
Aksiyon Dolu Wind River Filmi Fragmanı Resmen Yayınlandı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sinema dünyasının aksiyondaki son dönem yıldızlarından birisi olan Jeremy Renner ve Elizabeth Olsen ikilisini birleştiren mükemmel bir yapım, kısa bir zaman dilimi içerisinde resmen vizyonda olacak. Bu anlamda meraklıları için ise Wind River fragmanı resmen sitemizde sizlerle birlikte. Hollywood yapımları artık çok daha üst seviye seçenekleri bizlere sunuyor diyebiliriz.

Jeremy Renner, özellikle son dönemde Marvel projelerinin yükselen yıldızlarından birisi oldu. Wind River fragmanı, kısa süre içerisinde Youtube üzerinde muazzam izlenme rakamlarına ulaştığı için web sitemizde de haberini yapalım dedik. Taylor Sheridan imzalı bu mükemmel proje, yakın süreçte izleyenleri televizyon karşısına kilitleyecek gibi görünüyor.

Wind River Official Fragman (Trailer) Yayınlandı

https://www.youtube.com/watch?v=m4WfaMKmDQ4

Jeremy Renner, son dönemde özellikle Marvel projelerinde yer alan isimlerden birisi olduğu için bu film bizlere biraz yavaş gelebilir. Ancak kurgusu ve konusu itibari ile son derece ilgi çekici bir proje olduğunu da net şekilde söyleyebiliriz. Ülkemiz vizyonunda da ciddi anlamda gişe yapacağı tahmin edilen projelerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Bu mükemmel filmin 2018 yılı ilk çeyreğinde ülkemiz sinemalarında da tüm dünya ile aynı anda vizyona girmesi, beklenen gelişmeler arasında. Türkçe seslendirmesi olmayacak film ile alakalı tüm detayları yorum kısımlarımızdan bizler ile iletişime geçerek anında sorabilirsiniz.