“Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması” Etkinliği

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), İstanbul’da tedavi olan fakat kalacak yeri olmayan hasta çocuk ve ailelerine konaklama imkanı verdiği ‘Aile Evi’ yararına düzenlediği etkinliğe İstinyePark ev sahipliği yapıyor. Özgür Şef, Hüseyin Kurt, Rafet İnce, Eyüp Kemal Sevinç, Mehmet Yalçınkaya, Ayça İlkel, Ayvaz Akbacak, Mercan Ceyda Baza gibi şeflerin yanı sıra Derya Baykal’ın da bir araya geleceği “Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması” etkinliği ile her şef bir ünlüyle birlikte daha önceden hazırlanmış ürünlerin son süslemelerini yapacak.

Satışı yapılacak olan ürünlerden elde edilen gelir, her bir kanser hastası çocuğun tedavisi ve sonrasında sosyal yaşantılarını sürdürüp kendine güvenli bireyler olabilmeleri için KAÇUV- Aile Evi’ne bağışlanacak.
17 Kasım 2012 Cumartesi günü saat 14.00’te İstinyePark’ta gerçekleşecek olan “Aile Evi İçin Lezzet Dayanışması” etkinliği Kanserli Çocuklar Umut Vakfı için bir ışık olacak.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.