Ahmad Tea Detoks ile canlanın!

Ahmad Tea Detoks doğallığıyla kendinizi yenileyin!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

AhmadTea_Detox_Pocket%100 doğal malzemelerle ve canlandırıcı etkisiyle Ahmad Tea Detoks karşınızda. Dengede kalmak için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu minerallerle dolu olan bu çay, lezzetli olduğu kadar sağlıklı.

Rezene, biberiye, nane, zencefil kökü, ısırgan yaprakları, tatlı böğürtlen yaprağı, huş ağacı yaprakları ve kara hindibanın eşsiz karışımıyla özel bir tada ulaşan Ahmad Tea Detoks, kokusundan içimine keyifle süsleniyor.

Dinamik bir deneyim için Ahmad Tea Detoks!

Ahmad Tea Hakkında

Tam 4 nesildir kalitede klasik aile geleneğini sürdüren İngiliz lüks çay markası Ahmad Tea, dünyanın dört bir köşesinde yer alan özel çay bahçelerinden özenle toplanan çay yapraklarıyla çay tutkunlarına eşsiz bir aroma ve harman sunuyor. İngiltere’nin kalbinde hergün çay kültürünü yeniden yaşatan Ahmad Tea, 70’i aşkın ülke ve 6 kıtada lüks aromasıyla eşsiz bir çay deneyimi sunuyor. Ahmad Tea bugün hala ilk yöneticisinin “Evde keyifle içmeyeceğim bir çayı asla satmam” vizyonuyla ilerliyor.

 

Rusya ve Kuzey Afrika’da faaliyette olan Barnet İnşaat ve Dış Ticaret şirketi, Türkiye pazarına sunduğu lüks çay markası Ahmad Tea’nin uzun zamandır dağıtım ve satış kanalını yürütüyor. Deneyim ve uzmanlığını çay tutkunu Türkiye’ye taşımak isteyen Barnet İnşaat ve Dış Ticaret, tüketici ve Ahmad Tea’yi güvenle buluşturuyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.