Agoda.com PROFITROOM rezervasyon teknolojisiyle ortaklığını açıkladı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Global ölçekte lider bir otel rezervasyon sitesi ve Nasdaq listesinde yer alan Priceline Group’un bir parçası olan agoda.com (Nasdaq: PCLN) bugün Avrupa ve Asya’nın lider teknoloji tedarikçisi PROFITROOM’la ortaklığını duyurdu.

Otel doluluğunu artırmak ve envanter yönetimindeki zaman ve masrafı azaltmak için ürünler ve hizmetler sunan PROFITROOM, Avrupa ve Asya’daki ofisleriyle şu anda dünya çapında 1000’den fazla otele rezervasyon motoru ve envanter yönetim çözümleri sunmaktadır.

Bu ortaklık sayesinde, PROFITROOM’un UPPER CRS uygulamasını kullanan oteller agoda.com’a kolayca ulaşabilecek ve 37 farklı dilde global bir müşteri ağına erişebilecekler. Bununla beraber, Agoda.com müşterileri de kendi dillerinde daha fazla otele ulaşma imkanına sahip olacaklar. Bu hizmet kullanıcıların daha fazla sayıda oda ve oda türüne ulaşabilmeleri demek. Partner oteller aynı zamanda Agoda.com’a erişirken YCS 3.0 adı verilen (Yield Control System) fiyat ve envanter yönetim sistemini de kullanabilecekler. Agoda.com’un YCS 3.0 envanter yönetim sistemi, otellere indirim fırsatları sundukları dönemlerde güncelleme yaparken büyük yardım sağlamakta. PROFITROOM hakkında daha fazla bilgi için www.profitroom.net sitesini ziyaret edebilir en son agoda.com haberleri için www.facebook.com/agoda sitesine göz atabilirsiniz.

Kaynak: PR Halkla İlişkiler

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...