Agoda.com Oteller için Ücretsiz Facebook Rezervasyon Butonu BE3’ü Piyasaya sürdü

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Asya’nın önde gelen otel rezervasyonu sitesi ve Nasdaq listeli Priceline Grubu’nun (Nasdaq: PCLN) bir parçası olan Agoda.com bugün Facebook için ücretsiz otel rezervasyon butonu BE3’ü piyasaya sürdüğünü açıkladı. Agoda.com, 2010 yılında otellerin kendi sayfalarına yerleştirdikleri, ziyaretçilerin otelin kendi sayfasından rezervasyon yapmasına imkan tanıyan ücretsiz rezervasyon tuşu BE3’ü piyasaya sürmüştü. Bir kere kurulduğunda bu buton ziyaretçileri kullanımı kolay, 30 farklı dil seçeneneği sunan bir arayüze yönlendiriyor. Bu arayüzle yapılan rezervasyonlardan bir komisyon alınmıyor. Bugün agoda’nın ücretsiz rezervasyon tuşu Facebook’a entegre edildi. Bu sayede kullanıcılar artık Facebook profil sayfalarından da rezervasyon yapabilecekler. Facebook için ücretsiz rezervasyon butonu otel müdürleri tarafından direktifler takip edilerek kolayca kurulabilir.

Ücretsiz rezervasyon butonu için kaydolurken otellerin tüm yapması gereken https://ycs.agoda.com sitesi aracılığıyla agoda.com’dan üyeliklerini gerçekleştirmek. Mevcut YCS otelleri rezervasyon butonunu otel sitelerine ya da Facebook sayfalarına yukarıdaki URL’e tıklayıp tek adımlık entegrasyon işlemini tamamlayarak ekleyebilirler. Yeni Agoda partner otelleriyse 15 dakika içinde bu işlemi tamamlayabilirler. Kaydolduktan sonra oteller sadece Agoda’nın BE3 rezervasyon butonuna sahip olmakla kalmıyor aynı zamanda da bir Agoda partner otel olmanın da tüm ayrıcalıklarından faydalanıyorlar. Bu dünya çapında 37 dilde pazarlama imkanını, 2 milyondan fazla insana ulaşan özel hazırlanmış basın bültenlerini ve Agoda’nın sunduğunuz fırsatları yönetmenize ve karlılığı maksimize etmenize yardımcı olan Yield Control Sistem özelliklerine erişimi de kapsıyor. Agoda’nın Facebook için sunduğu ücretsiz rezervasyon butonu tüm dünyadaki agoda partner otelleri tarafından da beğenildi. Broadway Hotel Budapest: “Agoda.com’un BE3 butonunu entegre ettiğimizden beri rezervasyonlarımızda gözle görülür bir artış yaşadık. Bu rezervasyonlar Facebook sayfamızdan olduğu kadar otel sitemizden de geliyor.

Şu günlerde Facebook en popüler iletişim araçlarından biri oldupundan ziyaretçilerin direk Facebook sayfamızdan rezervasyon yapabilmesini olumlu karşılıyoruz.” – Mária Majoros, Satış ve Pazarlama Müdürü Hotel de Point in New York: “BE3 rezervasyon butonu sosyal medya olabilmemiz için mükemmel bir fırsat. Takipçilerimizin böylelikle Facebook sayfamıza geldiklerinde direk olarak rezervasyon yapmalarına imkan tanımış oluyoruz,” – Natalie Serse, Satış direktörü The Sandi Phala Resort, Bali: “Agoda.com rezeravsyon butonu bana daha fazla tanınma imkanı sağlarken Facebook’tan gelen sorulara da daha çabuk cevap verme imkanı sağlıyor,” – I Putu Budiarta, Oda Yönetim Müdürü Rasuna Icon Residence, Jakarta: “Neredeyse 1 yıldır BE3 rezervasyon butonunu kullanıyoruz. Şunu söylemeyim ki şu ana kadar kullandığım en kolay ve etkili rezervasyon butonu. Ortalama günde 10 rezervasyon alıyorum ve bu rezervasyonlarda asla iptal yaşamıyoruz,” – Hengky Lukita, Otel sahibi Hotel LBP, Hong Kong: “Agoda.com rezervasyon butonu kendi rezervasyon motorumuzu kurarken bizi birçok masraftan kurtardı. 30 farklı dili destekliyor ve aynı zamanda kullanıcı-dostu ve basit bir arayüzü var,” – Quest Wu, Asistan Operasyon Müdürü Express Inn, Cebu, Philippines: “Agoda.com rezervasyon butonundan çok memnunuz. Hem otel hem de facebook sayfamızı tanıtmamızı sağlıyor. Aynı zamanda da müşterilerimize kolay yoldan rezervasyon imkanı tanıyor. Otel pazarlamada Agoda.com’un rezervasyon butonu çok etkili bir yöntem,” – Rian G. Duhig, Operasyon Yöneticisi Facebook BE3 rezervasyon butonuna kayıt olmak için https://ycs.agoda.com’a giriş yapın ve basit adımları takip edin.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.