Agoda.com, EyeforTravel &Travelmole Yenilik Ödülleri 2012 tarafından En Sevilen Online Seyahat Sitesi seçildi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Asya’nın önde gelen otel rezervasyonu sitesi ve Nasdaq listeli Priceline Grubu’nun (Nasdaq: PCLN) ​​bir parçası olan Agoda.com EyeforTravel &Travelmole Yenilik Ödülleri 2012 En Sevilen Online Seyahat Sitesi ödülünü kazandı.

EyeforTravel Travel Distribution Zirvesi Asya 2012 ile beraber gerçekleştirilen TravelMole & EyeforTravel Online Seyahat Yenilik Ödülleri,  APAC bölgesinde online sektörde üstün başarı gösteren şirketlere verilir. Agoda.com, seyahatseverler tarafından en sevilen online seyahat sitesi seçilerek sektördeki lider pozisyonunu kanıtlamış bulunuyor.

Bu ödül Agoda.com’un 2008’de TravelMole tarafından en iyi konaklama sitesi ödülünü almasından sonraki ikinci defa TravelMole tarafından sektördeki yerini pekiştirmiş oluyor.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...