Adam&Eve’de Festival Gibi Bir Bayram…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Adam&Eve Hotels, birbirinden farklı ve eğlenceli konseptlerde düzenlenecek parti ve etkinliklerle 18-21 Ağustos tarihlerinde misafirlerine festival gibi bir ramazan bayramı programı sunuyor.

“Dünyanın En İyi Dizayn Oteli” ve “Avrupa’nın En İyi Çift Oteli” gibi uluslararası 30’dan fazla ödüle sahip Adam&Eve Hotels, özellikle DJ partilerle yarattığı farklı eğlence konsepti anlayışını Ramazan Bayramı’nda da sürdürüyor. Akşamları Retro gecesinden, mojito partisine kadar farklı eğlence seçenekleri sunan konsept partiler bayram boyunca konuklara eğlenceli dakikalar yaşatırken, gün içinde de otelin yemyeşil, palmiye ağaçlarıyla bezeli Palm Garden bahçesinde düzenlenecek sokak lezzetleri festivali ve gündüz konserleri Adam&Eve’de bayram coşkusunu yaşatmaya devam edecek.

Arife akşamı, 25 metre tavan yüksekliğinde ve 5 milyon minik ayna ile kaplı göz kamaştırıcı  Atrium Salonu’nda, dünyanın en uzun barlarından biri olan 96 metre uzunluğundaki Bluetooth’un etrafında gerçekleşecek Red Apple Party ile başlayacak bayram programı, bayramın birinci günü Adam&Eve’in geniş yemyeşil bahçesinde düzenlenecek birbirinden eğlenceli etkinliklerle devam edecek. Gündüz konserler eşliğinde, sokak lezzetlerinin sunulacağı birinci günde, akşam da Adam&Eve Gala gecesi düzenlenecek. İkinci ve üçüncü gün de İskele’de yapılacak Retro ve Atrium Salonu’nda yapılacak Angel in Heaven Mojito partileri konuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.