9 günde 18 kıyafete 38 bin lira

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kate Middleton, 9 günlük Güneydoğu Asya ve Güney Pasifik turunda tam 18 kez kıyafet değiştirdi.

Prens William ile evlendiği günden bu yana gittiği davetlerde ve yardım kampanyalarında sempatik tavırları ve giyim tarzıyla sürekli gündemdende olan Cambridge Düşesi Kate Middleton, eşi İngiltere Prensi William’la çıktıkları 9 günlük turda 18 kez kıyafet değiştirdi.

Cambridge Düşesi Catherine, Kraliçe Elizabeth’in Elmas Yıldönümü için eşi İngiltere Prensi William’la çıktıkları 9 günlük Güneydoğu Asya ve Güney Pasifik turunda tam 18 kez kıyafet değiştirdi. Kıyafetleri için 13 bin sterlin (38 bin TL) harcayan Düşes, gezide Türk modacı Erdem Moralıoğlu’nun tasarımı olan bir elbise de giydi. Düşes, elbise için 585 sterlin (1707 TL) ödedi.

Dünyanın en önemli modacılarının kıyafetlerini giyen Middleton güzelliği ve zerafetiyle bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Yılda 44 bin sterlin kazanan Prens William, Kate’in sadece resmi görüşme ve davetlerde giydiği kıyafetlerin masrafını karşılıyor yorumu yapıldı.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.