86. Oscar Töreni en güzel 10 saç ve makyajı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

86. Oscar Töreni’nin kırmızı halısında kıyafetlerle uygun makyajlar ön plandaydı. Gecenin en güzel 10 saç ve makyajı

86. Oscar Töreni makyaj ve saç açısından en başarılı törenlerden biriydi. Güzelliğini örnek aldığımız pek çok ismin katıldığı gecede nude dudaklar, hafif göz makyajları ve dalalı saç modelleri ön plandaydı.

Koyu tonların hemen hemen hiç kullanılmadığı ödül töreninde ön plana çıkan 10 saç ve makyajı sizin için bir araya getirdik.

Angelina Jolie

Gold tonlarındaki Elie Saab elbisesini aynı tonlardaki makyajla tamamlayan Jolie, gecenin en güzel kadınları arasındaydı. Siyah kalemle göz rengini ön plana çıkartan oyuncu şeftali tonundaki rujuyla doğallığını korudu.

86th Annual Academy Awards - Arrivals

Cate Blanchett

İngiliz asaletini doğal bir makyajla koruyan Blanchett, saç ve makyaj konusunda genç kızlara örnek olacak gibi görünüyor. Elbisesindeki ışıltıyı nude tonlarındaki makyajla dengeleyen Oscar ödüllü oyuncu, gözlerini bol rimelle ön plana çıkarttı.

Yandan ayrılmış dalgalı saçları ise gecede en beğendiğimiz görüntü oldu.

86th Annual Academy Awards - Arrivals

More from the blog

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

Gelin adaylarının düğün günü özellikle saç ve makyajlarının en güzel şekilde olmasını ister. Kendilerine ve tarzlarına yakışan bir model seçmeleri için belli kaynaklardan ve kişilerden destek almaktadır....

10 Dakikada Makyaj Nasıl Yapılır?

Hem güzel görünmek isteyip hem de vakti olmayanlara yönelik hızlı ve pratik 10 dakikada makyaj nasıl yapılır? Tüyoları yazının devamında sizler için hazırlandı. Bakımlı görünmek günümüzün olmazsa olmazları...

Makyaj fırçası nasıl seçilir?

Farklı makyaj fırçaları, yeni başlayanlar için ister istemez kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Yüz için, göz için ve vücut için onlarca makyaj fırçası bulunuyor.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...