7 Maddede Zayıflayamamak ve Çözüm Yolları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ne yaparsa yapsın zayıflayamamak bazılarının kaderi mi? Neleri yanlış yaptınız? Ya da her şeyi doğru yapmamıza rağmen neden kilo veremediniz?

Yazdan kalma günler yaşasak da sonbahar yüzünü iyice göstermeye başladı. Sonbaharın gelmesi zayıflama kaygısını azalttığını söyleyemeyiz hele ki tüm bir yazını diyet spora ayırıp bir türlü kilo veremeyenler için. Peki, neleri yanlış yaptınız? Ya da her şeyi doğru yapmamıza rağmen neden kilo veremediniz?

Öncelikle şu bilinmelidir ki her bünye zayıflama konusunda aynı performansı göstermez. Yani birinin uygulamış olduğu diyet ve spor aktiviteleriyle vermiş olduğu kiloyu aynı süre ve biçimde yapmanıza rağmen siz elde edememiş olabilirsiniz. Bununla ilgili birden çok etken var bunlardan bazıları şunlardır:

1-Süre: İster çeşitli aerobik uygulamaları, ister basit bir yürüyüş ya da çeşitli diyet programları belirli bir süreye ihtiyaç duyar her ne kadar da 2 haftada 5 kilo söylemleri olsa da emin olunmalıdır ki en sağlıklı kilo kaybı haftada en fazla 4kg olmalıdır. Sabır sağlıklı kilo vermenin anahtarıdır.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Zayıflamak İstiyorum ama Neden Bir Türlü Zayıflayamıyorum?
Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.