6 Adımda Gür, Güçlü Ve Kalın Kirpikler

3.00 avg. rating (70% score) - 2 votes

Kirpikler, güzel ve anlamlı bir yüzün en önemli gereklerinden biri olarak, yüzyıllar boyunca tüm kadınların en çok önem verdiği nokta olan ve gözlere ifade kazandırmakta. Kaliteli makyaj malzemelerinin yanı sıra bakım ile de kirpikleri gerçek bir güzelliğe kavuşturmak mümkün. Asırlardır kirpik bakımında kadınlar tarafından kullanılan doğal yağlar, içerdikleri etken maddeler sayesinde kısa, seyrek, kırık ve güçsüz kirpiklerin yeniden sağlığına kavuşarak, güçlenmesine yardımcı oluyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: İdeal kaşlar için 7 adım

Daha Sağlıklı ve Gür Kirpikler İçin

–          Daima cilde dost makyaj malzemelerini kullanın

–          Göz makyajınızı çıkarırken, göz bölgesine özel ürünler kullanın

–          Makyajınızı silmeden asla yatmayın

–          Ağır kimyasallarla formüle edilmiş, kolay temizlenemeyen ürünlerden uzak durun

–          Kirpik ve kaşlarınızdaki makyaj artıklarını, hassas hareketlerle, yavaş yavaş temizleyin

–          Kirpik ve kaşlarınız için her gün besleyici bakım yağları uygulayarak, kirpiklerinizin de bakımını ihmal etmeyin.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Kaş Gürleştirme Yöntemleri

Günümüzde kirpikler için özel olarak üretilen pek çok hazır kirpik bakım yağı kullanılıyor. Maskara şeklinde dizayn edilen özel fırçası ile kaş ve kirpikler için pratik bir uygulama sağlayan Select Lash, bitkisel ve doğal özlerle üretilmesi ve hiçbir şekilde toksik madde içermemesi ile dikkat çekiyor. Oftalmolojik testlerle kontrol edilen ürün, gözlerde hassasiyete ya da alerjiye sebebiyet vermiyor.

Gorsel

Select Lash, makyaj yapmadan önce kirpiklere sürülerek kullanılabildiği gibi, gece yatmadan önce de uygulama yapılabiliyor. Uzmanlar, Select Lash’ın, takma kirpiklerle de kullanılabileceğini ve bu tür ürünlerin kullanıldığı makyaj tekniklerinde Select Lash kullanımının, maruz kalınan baskı, yapıştırıcı gibi kimyasalların olumsuz etkilerinin azaltılması yönünde büyük fayda sağladığını bildiriyor.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Kaşlar nasıl gürleşir?

 

Serum_Gorsel

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.