50 TL’ye İnternette Reklam

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Perakende mağazalarının kampanyalarını duyuran Heryerfirsat.com’da Mayıs ay boyunca broşür yayını sadece 50 TL.

İnternet üzerinden perakende kampanyalarına ulaşma olanağı sunan Heryerfırsat.com Mayıs ayına özel bir kampanya düzenledi. Kampanya ve broşür yayını hizmetini aylık 50 TL’ye sunacak olan Heryerfirsat.com, reklamlarınızı geniş kitleye ulaştırmanızı sağlayacak. Rehber bölümünde yer almak isteyen firmalar, 10 TL gibi bir fiyatla rehber bölümünde de yer alabilecekler.

Tüketicilerin bulundukları konumun çevresindeki gerçek mağazaların güncel kampanyaları hakkında bilgilendirmesi, kullanıcılar sadece bir tıkla rahatça bulundukları şehirdeki perakende mağazaların veya hizmet sektörü işletmelerin kampanyalarına, broşürlerine, kataloglarına, özel fırsatlarına, açılış kapanış saatlerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilmesini sağlayan heryerfirsat.com perakende mağazalarının tüketicilere ulaşması için online fırsatlar sunuyor.

Ziyaretçilerin bulundukları şehri seçerek o şehre ait kampanyalara, fırsatlara ve rehber kayıtlarına doğrudan ulaştığı heryerfirsat.com, mağazalar ve kampanyaları hakkında her türlü bilgiye kolayca ulaşılabilen bir web sitesi olma özelliği taşıyor.

Heryerfirsat.com hakkında detaylı bilgi içinwww.heryerfirsat.com web sitesini ziyaret edebilir, Mayıs ayı özel kampanyası ile ilgili detaylı bilgi içinreklam@heryerfirsat.com e-posta adresinden iritbata geçebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.