50 TL’ye İnternette Reklam

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Perakende mağazalarının kampanyalarını duyuran Heryerfirsat.com’da Mayıs ay boyunca broşür yayını sadece 50 TL.

İnternet üzerinden perakende kampanyalarına ulaşma olanağı sunan Heryerfırsat.com Mayıs ayına özel bir kampanya düzenledi. Kampanya ve broşür yayını hizmetini aylık 50 TL’ye sunacak olan Heryerfirsat.com, reklamlarınızı geniş kitleye ulaştırmanızı sağlayacak. Rehber bölümünde yer almak isteyen firmalar, 10 TL gibi bir fiyatla rehber bölümünde de yer alabilecekler.

Tüketicilerin bulundukları konumun çevresindeki gerçek mağazaların güncel kampanyaları hakkında bilgilendirmesi, kullanıcılar sadece bir tıkla rahatça bulundukları şehirdeki perakende mağazaların veya hizmet sektörü işletmelerin kampanyalarına, broşürlerine, kataloglarına, özel fırsatlarına, açılış kapanış saatlerine ve iletişim bilgilerine ulaşabilmesini sağlayan heryerfirsat.com perakende mağazalarının tüketicilere ulaşması için online fırsatlar sunuyor.

Ziyaretçilerin bulundukları şehri seçerek o şehre ait kampanyalara, fırsatlara ve rehber kayıtlarına doğrudan ulaştığı heryerfirsat.com, mağazalar ve kampanyaları hakkında her türlü bilgiye kolayca ulaşılabilen bir web sitesi olma özelliği taşıyor.

Heryerfirsat.com hakkında detaylı bilgi içinwww.heryerfirsat.com web sitesini ziyaret edebilir, Mayıs ayı özel kampanyası ile ilgili detaylı bilgi içinreklam@heryerfirsat.com e-posta adresinden iritbata geçebilirsiniz.

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

İdefix indirimleri sayesinde kitap okumak daha hesaplı

Türkiye’de kitap alışverişlerinde en çok tercih edilen platformların başında gelen İdefix indirim ve kampanyalar ile kitap alışverişlerini çok daha ucuza getiriyor.

İşyerlerini Bulmanın Kolay Bir Yolu Var

İş yerlerini Bizpoint'ten bulabilirsiniz. Üstelik bulunduğunuz yere uzaklığını da site üzerinden yaptığınız aramada görebilirsiniz.

Saklama Rehberi

Besinlerin kullanım ömrünü nasıl uzatabileceğinizi biliyor musunuz? Peki ya onları ne kadar uzun bir süre boyunca saklayabileceğinizi? Eğer siz de benim gibiyseniz, birkaç temel...