5 Göbek Eritme Hareketi

5 Göbek Eritme Hareketi
4.33 avg. rating (88% score) - 3 votes
5 Göbek Eritme Hareketi
5 Göbek Eritme Hareketi

Kilo sorununuz olmasa dahi karın ve bel çevresinde biriken yağlar sizin için adeta bir kabus olabilir. Açıkcası bir kabus haline gelen göbek gölgesindeki yağlardan kurtulmak egzersiz yapmadan çok da kolay bir iş sayılmaz. Ancak size vereceğimiz ve evinizde rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu 5 göbek eritme hareketi ile düz ve seksi bir karına sahip olabilirsiniz.

Egzersiz hareketlerimize geçmeden önce hatırlatmamız gereken bir konu daha var. Göbek eritmek için bu göbek eritme hareketlerini yapmaya karar verirseniz, bu egzersizleri aynı zamanda daha önce yayınladığımız  aşağıdaki haberlerimizde yer alan beslenme ve diyet önerilerimiz ile destekleyin.

Eğer hazırsanız işte 5 göbek eritme hareketi:

20797
1. Göbek Eritme Hareketi

Sırt üstü biçiminde yere yatın ve parmaklar kafanızın arkasında olacak şekilde birleştirin. Dizinizi çenenize doğru getirmeye çalışırken aynı zamanda omuzlarınızı, boynunuzun oynatmadan zeminden yukarı doğru kaldırın. Sol bacağınızı düz tutun ve 45 derecelik açıyla yukarı kaldırın.Sağa doğru hafifçe dönmeye çalışın. Yatar pozisyonda 12-16 kez bisiklet pedalı çeviriyor gibi bacak değiştirerek uygulayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.