5 Dakikalık Göbek Eritme Egzersizi

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

karın-egzersizi1

5 dakikanızı ayırarak bu göbek eritme egzersizi ile , göbek yağlarınızı eritip karın kaslarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz. 

Sıcakların artık iyice hissedilmeye başlanması ve yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, göbek yağlarınızı eritip karın kaslarınızın daha güzel görünmesi önem kazanmaya başladı. Daha önce yayınladığımız ve Profesör Olson’un hazırlamış olduğu 4 haftalık antrenman programlı Göbek eritme hareketleri ile forma soktuğunuz karın bölgenizi bu 5 hareket ile şekillendirebilirsiniz.  Bu egzersizlere gün içerisinde en az bir set olacak şekilde birer dakikanızı ayırarak karın kaslarını güçlendirebilirsiniz. Tabi ki eğer 2 ya da 3 set yapma imkanının var ise çok daha yararlı olacak.

Karın kaslarını belirginleştirmeye başlamadan önce hala karın bölgesi yağlarından şikayetçi olanlar var ise Göbek eritme için yemeniz gerekenler ve Göbek eritmek sandığınızdan daha kolay başlıklı yazılarımızı okuyarak bu sorunlarından kurtulmada bilgi edinebilirler.

120

1- Dağ tırmanış Hareketi

  • Şınav pozisyonunu alarak, el ve ayaklarınız üzerinde durun.
  • Sol bacağınızı öne alarak dizinizi kırın. Bacaklarını değiştir; sol bacağını geriye alırken, sağ bacağını aynı şekilde ileri alın.
  • Hareketi daha fazla zorlaştırmak ve karın kaslarını daha fazla çalıştırmak için bacaklarınızı daha fazla açabilirsiniz.
  • Ara vermeden, hareketi en az 30 saniye boyunca yapmalısınız. Yorulduğunuz taktirde nefes alarak dinlenin ve hareketi 1 dakika boyunca yapmaya çalışın.

Diğer egzersiz hareketleri için haberimizde ilerlemeye devam edin. Haberimizin sonunda bonus olarak karın yağlarınızdan kurtulmanız için Türk kahvesi telvesi ile göbek eritme tarifini bulabilirsiniz.

More from the blog

Göbek Eritme Egzersizleri ve Beslenme Yöntemleri

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte göbek eritme egzersizleri ve beslenme yöntemleri konusunda ciddi araştırmalar yapan bayan okuyucularımızı aydınlatmak istiyoruz.

Güç ve Esneklik için Plates Hareketleri

Bugün ki makalemizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte güç ve esneklik için plates hareketleri ile alakalı olarak bilgileri sizlere sunacağız. Her geçen gün büyüyen...

Lohusa Dönemi için Faydalı Egzersiz Hareketleri

Bugün ki makalemizde kadınlar için çok faydalı olacağına inandığımız lohusa dönemi için faydalı egzersiz hareketleri üzerinde duracağız. Türkiye genelinde hamilelik sonrası süreç, kadınlar için...

Bel ve Sırt Ağrılarından Kurtulmanızı Sağlayacak Yoga Hareketleri

Son dönemlerde kadınların özellikle en çok sıkıntı yaşadıkları konulardan birisi olan bel ve sırt ağrıları, kısa bir zaman dilimi içerisinde internet ortamında da en...