3D İpek Kirpik

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Doğal görünümlü, uzun, dolgun, ipeksi kirpikler her kadının hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmenin yolu, kirpiklerde 3D uygulaması. Kısa süren bir operasyon ile doğal görünen ve diğer yapıştırma yöntemler gibi iz bırakmayan kıvrak kirpiklere sahip olabilirsiniz. 3D’li kirpikleriniz, günlük yaşamınızı etkilemeyecek ve hatta maskara sürmeye bile gerek duymayacaksınız. Dolgun ve koyu görünümü oldukça hoşunuza gidecek.

3D İpek kirpik uzatma (yarı kalıcı) protez kirpik uygulamalarında devrimci ipek kirpik uygulamaları ile sıradan protez kirpiklerdeki suni görüntünün aksine, kadınların hep hayal ettiği daha dolgun, daha uzun kirpikler içim en iyi çözümdür.

3D İpek kirpik arzu ettiğiniz muhteşem kirpikleri elde etmek için kimyasal yıpratıcı etkileri olan maskara ve rimel kullanmanızı ortadan kaldırır! 3D İpek kirpik kullanan Hollywood Ünlülerinin o muhteşem bakışlarının güzellik sırrı 3D İpek kirpik!

3D ipek kirpik

3D İpek kirpik geleneksel şerit veya küme halinde yada klasik ipek kirpik uygulamalarının aksine gözlerinizde kaşıntı yapmaz 3D İpek kirpik, tek yapıştırılır kirpiklerinizi, çok daha doğal, seksi, dramatik ve 3 Boyutlu bir görünüm vermektedir. 3D İpek kirpik diğer tek tek takılan kirpiklerin aksine düz bir sıraya dizilmiş düz ve sıradan durağan bir görüntü sunmaz. 3D İpek kirpik daha doğal ve hafif takıldığını hissetmezsiniz!

3D İpek kirpik Uygulama Prosedürü
3D İpek kirpik uygulaması özel kokusuz ve her türlü cilt için hassas ciltler ve normal ciltler için farklı yapıştırma ürünleri mevcuttur. 3D İpek kirpik diğer protez kirpikler gibi kirpiklerin ortasından değil dipten itibaren takılır, bu yüzden kirpik diplerinde diğer protez kirpik uygulamaları gibi siyah nokta şeklinde benekler kalmaz.
3D İpek kirpik uygulaması yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir, 3D İpek kirpikkirpiklerinizde ağırlık yapmaz a ve kendi doğal kirpiklerinize asla zarar vermez.

3D İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?
3D İpek kirpik kendi bireysel kirpiklerinizin gelişim ve dökülme döngüsüne bağlı olmaktadır; elbette herkesin genetik yapısına göre kirpiklerin uzama ve dökülme süresi farklıdır. ve sonrası bakım tavsiye takip eğer 3D İpek Kirpik kendi doğal kirpiklerinizle aynı süre kalıcıdır, her doğal kirpik 6-8 hafta yaklaşık bir ömrü vardır. 3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpiklerinizin dolgun ve harika görünümlü olarak 3 / 4 hafta kalmaktadır. 3D İpek kirpik 3 / 4 hafta sonunda bakımları ile dolgu yaparak yenileyebilirsiniz.

3D İpek kirpik Uygulamasından Önce Yapılması Gerekenler.
3D İpek kirpik uygulamasına gelmeden önce yüzünüzdeki makyaj kalıntılarını hassas bir makyaj temizleme sütü ile temizleyiniz ve yüzünüzü yumuşak bir sabun ile yıkayınız. Kirpik diplerinde kullanılacak olan yapıştırıcı yağlı ciltten arınmış olmalıdır.

3D İpek kirpik uygulamasından önce 48 saat içerisinde kirpiklerinize kıvırıcı aparatlar ve kirpik perması uygulamaktan kaçının.

3D İpek kirpik uygulaması boyunca gözlerinizi kapalı olarak kalacaktır, gözlerinizde kaşınma varsa, kontakt lens kullanıyorsanız 3D İpek kirpik uygulama öncesi lenslerinizi çıkarınız.

3D İpek kirpik Uygulamasından Sonraki En Önemli 2 Gün. 
Bakımlı ve güzel kadınların güzelliklerini vurgulamak için tercih ettikleri Solaryum, Buhar banyosu sauna gibi yüksek ısı ve yoğun neme maruz kalmaması için 3D İpek kirpik uygulaması sonrasında sadece 48 saat boyunca Solaryum, Sauna ve Buhar banyosundan kaçınılmalıdır.

3D İpek kirpik uygulamasından sonra 48 saat maskara ve rimel sürmeyin, kirpik diplerindeki yapıştırıcının etkisini kısa zamanda kaybetmesine neden olacaktır.

Gözlerini ovuşturarak kaçının ve kirpik kıvırma aparatları ile kirpiklerinizi kıvırmayınız. Bu tür uygulamalar kirpiklere zarar verebilir.

3D İpek kirpik uygulamasından sonra kirpik alanlarını temizlik esnasında nazik olun.
Yağ bazlı temizleyiciler kullanmak veya makyaj sökücü kremler kullanabilir miyim?

Normal göz kremleri uygulanması esnasında kirpik diplerine yakın sürmemeye dikkat edin.
3D İpek kirpik uygulama eğitimini yurtdışında tamamlayarak Türkiye’de 3D İpek Kirpik Eğitimini veren İlk ve tek kişi Profesyonel Makyöz Nurgül Kolukırık tarafından 3D İpek kirpik eğitimleri verilmektedir. Lütfen 3D İpek kirpik eğitim sertifikasını görmediğiniz kişilere 3D İpek Kirpikuygulatmayınız.

D İpek Kirpik Hakkında Bilgi

3D İpek Kirpik Uzatma, bakışlarınıza derin bir ifade yanı sıra son derece uzun ömürlü ve doğal muhteşem bir görünüm kazandırır. 3D İpek Kirpik su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna yüzmeye dayanıklı ve hatta uyku esnasında baskı ve sürtünmeye dayanıklıdır.
3D İpek Kirpik uzatma.2 ay veya 3 ay arası kullanımı mümkündür. 3D İpek Kirpik uzatma daha uzun süre kullanımı ile fark yaratmaktadır.
3D İpek Kirpik uzatma daha uzun, dolgun ve doğal görünümlü kirpik uzatma en yeni protez kirpik uzatma sistemi olmakla beraber en iyi ipek kirpik sitemidir.

3D İpek Kirpik 2 ay 3 ay kadar sürecek inanılmaz bir dayanma süresi ile kirpik teknolojisinde büyük bir atılım.

3D İpek Kirpik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

S: 3D İpek Kirpik Ne kadar süre kalacak?
A: Normalde 2 ay kadar, 3D İpek Kirpik doğru uygulandığında kendi kirpiklerinizin yenilenme süresince kalacaktır.
S: Doğal kirpiklerime hasar veriyor mu? 3D İpek kirpik zararları var mı?
A: Hayır, 3D İpek kirpik hiçbir şekilde zararlı değildir. 3D İpek kirpik kendi doğal kirpiğinize zarar vermez! 3D İpek kirpik yapıştırıcı, polipeptid bir bağ oluşturmak için, insan kirpikleri için özel olarak formüle edilmiştir. 3D İpek kirpik kendi kirpikleriniz üzerinde çok yumuşak bir yapıştırıcı ile kurur, 3D İpek kirpik kendi kirpikleriniz üstünde dolgun ve esnek kalmak için tasarlanmıştır.
S: 3D İpek kirpik uzatma üzerine maskara kullanabiliriyim?
A: 3D İpek kirpik te kirpiklerinizi, kendi doğal kirpikleriniz gibi daha koyu canlı ve patlak göstermek için caba sarf etmenize gerek kalmayacaktır.

Fakat yinede maskara kullanmak isterseniz, 3D İpek kirpik uzatmalarının çok diplere sürmemek kaydı ile su bazlı maskara kullanabilirisiniz.

Su geçirmez maskara kullanmayınız. Rimel çözücü krem ve sökücü her türlü kozmetik kirpikleriniz kullanım süresini azaltacaktır.

3D-Kirpik doğrudan ovalama ya da rimel sökücü kullanırsanız 3D İpek kirpik yapıştırma yerleri zayıflatacaktır. 3D İpek kirpik kullanım esnasında yüzünüzde veya duş alırken su bazlı maskara sadece sabun ve su ile arıtılmalıdır.

 

Kaynak:kadınlarkulübü.com

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...