30 Mart 2014 burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hızlı bir gündeyiz. Akşam doğan Yeniay, yeni ve önemli bir dönemin başlangıcı olacak. Astroloji Uzmanı Asude Argun’un 30 Mart burç yorumları

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar:
(21 Mart – 19 Nisan)
Gün içinde kişisel bakımınıza, kılık, kıyafetinize, sağlığınıza yönelik işleri yapmanız daha kolay olacak. Kendinizi daha net ortaya koyabilecek, dikkatleri üzerinize toplayabilebilirsiniz.tabii ki ilişkiler de bundan nasibini alacak. Doğal olarak ön planda olacağınız bugünü kendi lehinize kullanmalısınız.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar:
(20 Nisan – 20 Mayıs)
Gün boyunca güvenlik ihtiyacınız öne çıkabilir, ancak kendinizi pek rahat hissetmeyebilirsiniz. Ters giden işler ahenginizi bozup, tadınızı kaçırabilir. En iyisi olayları akışına bırakmanız, boşa kürek sallamamanızdır. Sonraki günlerde çok gerekecek enerjinizi kendinize saklamalısınız. Sabırlı olmanızın karşılığını görebilirsiniz.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar:
(21 Mayıs – 20 Haziran)
Dostlarınızdan duyduğunuz lafları dikkate almalısınız. Belki de aradığınız çözüme ilişkin altın öğütler vermeklerdir. Sosyalleşmeniz sayenizde kendinizi daha iyimser, umutlu hissedebilirsiniz. Gelecek günlere ilişkin planlar yapabilirsiniz. Hatta işten elde ettiğiniz kazançları gözden geçirmek yerinde olacak.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar:
(21 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün sizin için sahnede olma zamanıdır. Kendinizi rahatça ifade edecek, önemli kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Saygınlığınızı artırmanın yolunu bulabilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde kalıcı başarılar elde etmeyi başarabilirsiniz. Hedeflerinizi ortaya koymak için kararlı olmalısınız.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar: 
(23 Temmuz – 22 Ağustos)
Yurtdışı bağlantılı işler sayesinde yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Farklı pencerelerden farklı bir bakış yakalayabilirsiniz. Özellikle internet gibi sınır tanımayan bilgi araçları sizi yeni dünyalara taşıyabilir. Hayatı daha üst basamaktan anlayacak, daha ilahi, Felsefik olarak
değerlendirebilirsiniz. Şartları ileri gitmek için kullanmalısınız.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar:
(23 Ağustos – 22 Eylül)
Borç, alacak gibi konularla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Partnerinizden alacağınız desteğe güvenmeden, ayaklarınızın üzerinde ilerlemeniz iyi olacak. Alacağınız riskleri iyi değerlendirmelisiniz. Zorunlu haller dışında cerrahi operasyon gerektiren konulardan uzak durmanız yerinde olur.

1
2
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.