26 Nisan burç yorumları

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOÇ: Bugün sizin için kolay olmayacak. Yöneticinize ya da sosyal yaşamınızda çekindiğiniz birine karşı bir şeyleri izah etmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi savunurken agresifleşmemeye özen göstermelisiniz.

BOĞA: Kariyerinizde yetenekleriniz ve yaptıklarınızla anılacak ve bazı önemli işleri bu sayede kapacaksınız. Özel yaşamınızda ise klasik Boğa gururu iş başında olacak. Gururunuz yüzünden partnerinizle aranız açılabilir dikkat!

İKİZLER: Tipik bir İkizler gibi enerjik ve kıpır kıpır olacaksınız. Sizi elde tutmak mümkün değil. Ele avuca gelmeyen yapınız partnerinizi yoruyor. Ona daha sıcak ve yakın davranmalısınız. Öte yandan iş hayatınızda değiştirmek istediğiniz bazı şeyleri değiştirmenin tam zamanı.

YENGEÇ: Hayatınızda bazı şeyleri görmezden geliyor olabilirisiniz. Böyle davranmak yerine sorun yaşadığınız konuları çözmeye çalışmalısınız. İş hayatınızda oldukça enerjik ve motive olmuş durumdasınız. Akşam saatlerinde ise sevdiğinizle eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

ASLAN: Aslanlar bugün oldukça ikna edici olacak. Kendinizi doğal şekilde ifade edebilir ve karşı tarafın ilgisini çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra karar vermeye çalıştığınız bazı konularda küçük adımlar atarak kararsızlıklarınızı aşabilirsiniz.

BAŞAK: Başaklar bugün oldukça romantik. Sevdiğiniz kişiyle birlikte aşk dolu bir gece geçirebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz şeyler için sabretmeyi öğrenmelisiniz. İstediğiniz şeylere odaklanmalı ve disiplinli şekilde çalışmalısınız.

TERAZİ: Teraziler bugün her zamankinden daha fazla güzel, zarif ve büyüleyiciler. Yeni bir konum sahibi olmak ya da yeni bir işe adım atmak için uygun bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinizde sorun yaşadığınız konularda inatçılık yapmayı bırakmalısınız.

AKREP: Bugün kendinizi yenilenmiş ve huzur bulmuş hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda partnerinizle küçük aşk oyunları yapabilirsiniz. Bulmacalar hoşunuza gidecek. Tamamlanması gereken işinizi yarım bırakmayın.

YAY: Yaylar bugün oldukça hassassınız. O kadar kırılgansınız ki yaptığınız her işte hata yaparım korkusuyla yavaş ve kararsız ilerleyeceksiniz. Hata yapmaya açık olduğunuz bir gün.

OĞLAK: Alacağınız beklenmedik haberlerle bugünü hareketli bir şekilde geçirebilirsiniz. Öte yandan bugün duygularınızı denetlemekte güçlük çekebilir ve gergin bir tavır içerisine girebilirsiniz. Aniden seyahat etmeniz gerekebilir.

KOVA: Gün içerisinde sizi heyecanlandıracak bazı haberler alabilirsiniz. Alacağınız bu haber üzerine hemen harekete geçebilirsiniz. Maddi açıdan beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak ancak sabırlı olmalısınız. Öte yandan olmayacak konularda beklenti içerisine girmeyin.

BALIK: Duygularınızı kolayca ifade edebildiğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Çevrenizde oldukça popüler olabilir, katılacağınız etkinliklerde dikkat çekebilirsiniz. Öte yandan yeni tanıştığınız kişilerle ortak çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.