24 Şubat – 7 Mart 2014 haftası astroloji yorumu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

02 Mart Pazar
Bugün de Ay, naif Balık burcunda… Pazar gününü fırsat bilip uzun bir uyku çekebilirsiniz. Kalktıktan sonra da kendinizi akışa bırakmanızı tavsiye ederim. Balık’ın sezgisel tarafıyla hayatı içinizde hissedebilirsiniz. Üstüne saat 13:05 ile 17:40 arasında Ay boşlukta olacağı için kesin planlar yapmamalısınız.

Günün bağlantılarına bakınca Ay ile ciddi Satürn arasındaki üçgen, sorumluluklarınızı dengeleyebileceğinizi söylüyor. Olayları akışına bıraktığınızda yardım alabilirsiniz. Ay ile güzel Venüs arasındaki altmışlık açıyı iyi değerlendirmelisiniz. İlişkinize daha olumlu yaklaşmalısınız. Zira günün ilerleyen saatlerinde tatlı başlayan olaylar sertleşebilir.

Ay, akşam üstü Koç burcuna geçtiğinde hareketlenebilirsiniz. Ancak durduk yere öfkelenmeniz, sertleşmeniz de olası… Kendinizi kontrol etmelisiniz.
Bugün gerçekleşecek dişil Venüs ve eril Mars arasındaki sert kare açı, birkaç gün öncesi ve sonrası etkili olacak. İlişkide gerginlik yaşamanız çok olası. Partnerinizi anlamaya çalışmalı, sürtüşmeden uzak durmalısınız. Birlikteliğinizin denendiğini bilmelisiniz.

Günün ve haftanın son transiti oldukça önemli; zorlukların gezegeni Satürn geri harekete başlıyor. 5 Ekim 2012’de Akrep burcuna geçen Satürn, ilk geri hareketini 18 Şubat-8 Temmuz 2013’de yapmıştı. 2 Mart-20 Temmuz 2014 arasında tekrar geri harekete başlıyor. Ardından 23 Aralık 2014’te Yay burcuna geçecek. Daha önceki tarihlerde yaşadıklarınıza yakın olaylar gündeme gelebilir. Özellikle Akrep’ler, yükselen Akrep’ler ve Ay burcu Akrep olanlar üzerindeki baskının biraz hafiflediğini hissebilir. Tabii ki diğer sabit burçlarda, yani Aslan’lar, Boğa’lar ve Kova’larda etki altında olacaklar.

Satürn’ün hayatınıza getirdiği sorumlulukları fark etmeli, olayları ciddiye almalısınız.

Yıldızlar sadece karanlık geceleri aydınlatmaz.

Astroloji Uzmanı Asude Argun /Pudra.com

Facebook.com/AstrolojiUzmaniAsudeArgun

1
2
3
4
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.